Sport.pl

Narciarstwo alpejskie. kombinacja mężczyzn - wyniki

1. Kjetil Andre Aamodt (Norwegia) 3.17,56 (1. miejsce w zjeździe - 1.38,79; 4. miejsce w slalomie - 1.38,77)

2. Bode Miller (USA) 3.17,84 (15-1.41,23; 1-1.36,61)

3. Benjamin Raich (Austria) 3.18,26 (13-1.41,05; 3-1.37,21)

4. Rainer Schoenfelder (Austria)3.18,67 (23-1.41,90; 2- 1.36,77)

5. Lasse Kjus (Norwegia) 3.19,80 (2-1.38,97; 7-1.40,83)

6. Paul Accola (Szwajcaria) 3.22,26 (4-1.39,62; 10-1.42,64)

7. Patrick Staudacher (Włochy) 3.22,47 (3-1.39,23; 11-1.43,24)

8. Jean-Philippe Roy (Kanada) 3.22,68 (31-1.43,31; 6-1.39,37)

9. Jernej Koblar (Słowenia) 3.23,47 (19-1.41,70; 9-1.41,77)

10. Stanley Hayer (Czechy) 3.24,44 (37-1.45,30; 5-1.39,14)

11. Kilian Albrecht (Austria) 3.24,95 (32-1.43,32; 8-1.41,63)

12. Borek Zakouril (Czechy) 3.25,20 (18-1.41,64; 12-1.43,56)

13. Alessandro Fattori (Włochy) 3.25,57 (8-1.40,15; 15-1.45,42)

14. Andriej Filiszkin (Rosja) 3.28,14 (29-1.43,04; 13-1.45,10)

15. Ross Green (Wielka Brytania)3.29,11 (30-1.43,30; 16-1.45,81)

16. Stefan Georgiew (Bułgaria) 3.29,39 (34-1.44,25; 14-1.45,14)

17. Darin Mc Beath (Kanada) 3.29,57 (14-1.41,07; 19-1.48,50)

18. Paweł Szestakow (Rosja) 3.30,18 (16-1.41,45; 22-1.48,73)

19. Jake Fiala (USA) 3.30.43 (21-1.41,85; 21-1.48,58)

20. Jan Holicky (Czechy) 3.31,15 (28-1.42,85; 17-1.48,30)

21. Antoine Deneriaz (Francja) 3.31,97 (24-1.41,91; 23-1.50,06)

22. Sergiej Komarow (Rosja) 3.32,03 (33-1.43,47; 20-1.48,56)

23. Nicolas Arsel (Argentyna) 3.36,58 (39-1.48,12; 18-1.48,46)

24. Ivan Heimschild (Słowacja) 3.36,78 (36-1.44,89; 24-1.51,89)

25. Nikołaj Skriabin (Ukraina) 3.41,06 (35-1.44,80; 25-1.56,26)

26. Aj Bear (Australia) 3.41,40 (12-1.41,02; 26-2.00,38)

nie ukończyli konkurencji: Cristian Javier Simari Birkner (Argentyna), Craig Branch (Australia), Mitja Dragsic (Słowenia), Michal Rajcan (Słowacja), Paul Patrick Schwarzacher-Joyce (Irlandia), Andżeł Pumpałow (Bułgaria), Kurt Sulzenbacher (Włochy), Maxim Kedrin (Rosja), Gaetan Llorach (Francja), Casey Puckett (USA), Truls Ove Karlsen (Norwegia), Michael Walchhofer (Austria), Gregor Sparovec (Słowenia), Didier Defago (Szwajcaria), Tahir Bisic (Bośnia i Hercegowina), Bruno Kernen (Szwajcaria), Andrej Jerman (Słowenia), Ed Podivinsky (Kanada), Alexander Heath (RPA), Agustin Garcia Jurjo (Argentyna), Ondrej Bank (Czechy).