1. Adam Malysz (Polska) 120,8 pkt. (123,5 m) - awans
2. Robert Kranjec (Słowenia) 119.1 (122 m) - awans
Sven Hannawald (Niemcy) 119.1 (122 m) - awans
4. Roberto Cecon (Włochy) 118 (125 m)- awans
5. Matti Hautamaeki (Finlandia) 117,3 (121 m) - awans
6. Masahiko Harada (Japonia) 116,1 (119,5 m) - awans
7. Veli-Matti Lindstroem (Finlandia) 114,3 (121 m) - awans
8. Alan Alborn (USA) 114,1 (119,5 m) - awans
9. Kazuyoshi Funaki (Japonia) 112,4 (118 m) - awans
10. Robert Mateja (Polska) 111,4 (118 m) - awans
11. Michael Uhrmann (Niemcy) 111,2 (119 m) - awans
12. Janne Ahonen (Finlandia) 111 (117,5 m) - awans
13. Simon Ammann (Szwajcaria) 110,6 (119,5 m) - awans
14. Andreas Kuettel (Szwajcaria) 109,6 (117 m) - awans
15. Stefan Horngacher (Austria) 107,6 (117 m) - awans
16. Primoż Peterka (Słowenia) 105,3 (116 m) - awans
17. Nicolas Dessum (Francja) 104,4 (115,5 m) - awans
18. Walerij Kobeliew (Rosja) 103,6 (114,5 m) - awans
Andreas Widhoelzl (Austria) 103,6 (117 m) - awans
20. Peter Zonta (Słowenia) 103,5 (115 m) - awans
21. Kim Hyun Ki (Korea Płd.) 102,7 (114 m) - awans
22. Ildar Fatkullin (Rosja) 102,3 (113,5 m) - awans
23. Noriaki Kasai (Japonia) 101,9 (113 m) - awans
24. Damjan Fras (Słowenia) 100,8 (113,5 m) - awans
Stephan Hocke (Niemcy) 100,8 (113,5 m) - awans
26. Jens Salumae (Estonia) 99,5 (112,5 m) - awans
Anders Bardal (Norwegia) 99,5 (112,5 m) - awans
28. Martin Schmitt (Niemcy) 99,4 (113 m) - awans
29. Martin Koch (Austria) 99 (112,5 m) - awans
30. Tomisław Tajner (Polska) 98 (112,5 m) - awans
31. Hideharu Miyahira (Japonia) 97,7 (111,5 m) - awans
32. Tommy Ingebrigtsen (Norwegia) 97,6 (112 m) - awans
33. Emmanuel Chedal (Francja) 97,3 (111 m) - awans
34. Clint Jones (USA) 97,2 (111,5 m) - awans
35. Jan Mazoch (Czechy) 96,8 (111 m) - awans
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) 96,8 (111 m) - awans
37. Stanislaw Filimonow (Kazachstan) 96,3 (111 m) - awans
38. Martin Hoellwarth (Austria) 95,9 (110,5 m) - awans
39. Tomasz Pochwała (Polska) 94,4 (110,5 m) - awans
40. Sylvain Freiholz (Szwajcaria) 93,6 (109,5 m) - awans
41. Maksim Polunin (Kazachstan) 92,2 (109 m) - awans
42. Jakub Janda (Czechy) 89,4 (108 m) - awans
43. Dimitrij Chwykow (Kirgistan) 88,5 (107,5 m) - awans
Lars Bystoel (Norwegia) 88,5 (107,5 m) - awans
45. Risto Jussilainen (Finlandia) 87,1 (109,5 m) - awans
46. Choi Yong Jik (Korea Płd.) 85,8 (106 m)- awans
47. Remi Santiago (Francja) 84,0 (105 m) - awans
48. Aleksander Bielow (Rosja) 83,0 (105 m) - awans
49. Marco Steinauer (Szwajcaria) 82,1 (104,5 m) - awans
50. Kang Chil Gu (Korea Płd.) 81,0 (102,5 m)- awans
51. Jan Matura (Czechy) 79,5 (102,5 m)
52. Pawel Gaiduk (Kazachstan) 76,2 (101,5 m)
53. Georgi Żarkow (Bułgaria) 75,3 (101 m)
54. Jaan Juris (Estonia) 74,4 (100,5 m)
55. Choi Heung Chul (Korea Płd.) 73,1 (99,5 m)
Michal Dolezal (Czechy) 73,1 (99,5 m)
57. Brendan Doran (USA) 68,1 (97 m)
58. Florentin Durand (Francja) 66,7 (96,5 m)
59. Andrej Łyskowiec (Białoruś) 66,3 (96 m)
60. Aleksander Korobow (Kazachstan) 65,2 (96,5 m)
61. Anton Kaliniczenko (Rosja) 61,3 (93,5 m)
62. Glynn Pedersen (Wielka Brytania) 56,3 (91 m)
63. Władimir Glywka (Ukraina) 54,9 (90,5 m)
64. Kaczaber Czakadze (Gruzja) 54,0 (90 m)
65. Tommy Schwall (USA) 44,0 (85 m)
66. Tambet Pikkor (Estonia) 39,0 (85 m)