Sport.pl

KALENDARZ SPORTÓW ZIMOWYCH

    • Soelden: slalom gigant kobiet

    • Soelden: slalom gigant mężczyzn

    • Biathlon: Oestersund - 7,5 km sprint kobiet

      Lake Louise: zjazd kobiet

      Beaver Creek: zjazd mężczyzn

    • Skoki narciarskie: Niżny Tagił K-120

      Biathlon: Oestersund - 10 km sprint mężczyzn

      Lake Louise: zjazd kobiet

      Beaver Creek: super gigant mężczyzn

      Biegi: Lillehammer sprint st. klas. kobiet

      Biegi: Lillehammer sprint st. klas. mężczyzn

    • Skoki narciarskie: Niżny Tagił K-120

      Biathlon: Oestersund - 10 km bieg pościgowy kobiet

      Biathlon: Oestersund - 12,5 km bieg pościgowy mężczyzn

      Lake Louise: super gigant kobiet

      Beaver Creek: slalom gigant mężczyzn

      Biegi: Lillehammer 2x7,5 km kobiet

      Biegi: Lillehammer 2x15 km mężczyzn

    • Biathlon: Hochfilzen - 10 km sprint mężczyzn

      Biathlon: Hochfilzen - 7,5 km sprint kobiet

      St. Moritz: super gigant do kombinacji kobiet

      St. Moritz: kombinacja kobiet

    • Skoki narciarskie: Titisee-Neustadt K-125 - drużynowy

      Biathlon: Hochfilzen - 12,5 km bieg pościgowy mężczyzn

      Biathlon: Hochfilzen - 10 km bieg pościgowy kobiet

      St. Moritz: super gigant kobiet

      Val d’Isere: slalom gigant mężczyzn

      Biegi: Davos sprint st. dow. kobiet

      Biegi: Davos sprint st. dow. mężczyzn

    • Skoki narciarskie: Titisee-Neustadt K-125

      Biathlon: Hochfilzen - sztafeta 4 x 7,5 km mężczyzn

      Biathlon: Hochfilzen - sztafeta 4 x 6 km kobiet

      St. Moritz: super gigant kobiet

      Val d’Isere: slalom mężczyzn

      Biegi: Davos 10 km st. dow. kobiet

      Biegi: Davos 15 km st. dow. mężczyzn

    • Biathlon: Annecy - 7,5 km sprint kobiet

    • Biathlon: Annecy - 10 km sprint mężczyzn

      Val Gardena: super gigant mężczyzn

    • Skoki narciarskie: Engelberg K-125

      Biathlon: Annecy - 10 km bieg pościgowy kobiet

      Biathlon: Annecy - 12,5 km bieg pościgowy mężczyzn

      Val d’Isere: zjazd kobiet

      Val Gardena: zjazd mężczyzn

      Biegi: Toblach 10 km st. klas. kobiet

      Biegi: Toblach 15 km st. klas. mężczyzn

    • Skoki narciarskie: Engelberg K-125

      Biathlon: Annecy - 12,5 km ze startu wspólnego kobiet

      Biathlon: Annecy - 15 km ze startu wspólnego mężczyzn

      Val d’Isere: super gigant kobiet

      Alta Badia: slalom gigant mężczyzn

      Biegi: Toblach 10 km st. dow. pościgowy kobiet

      Biegi: Toblach 15 km st. dow. pościgowy mężczyzn

    • Alta Badia: slalom gigant równoległy mężczyzn

    • Courchevel: slalom gigant kobiet

    • Courchevel: slalom równoległy kobiet

    • Madonna di Campiglio: slalom mężczyzn

    • Lienz: slalom gigant kobiet

      Bormio: zjazd mężczyzn

    • Lienz: slalom kobiet

      Bormio: super gigant do kombinacji mężczyzn

      Bormio: kombinacja mężczyzn

    • Skoki narciarskie: TCS - Oberstdorf K-120

      Biegi: TdS - Lenzerheide sprint st. dow. kobiet

      Biegi: TdS - Lenzerheide sprint st. dow. mężczyzn

    • Biegi: TdS - Lenzerheide 15 km st. klas. mężczyzn

      Biegi: TdS - Lenzerheide 10 km st. klas. kobiet

    • Skoki narciarskie: TCS - Garmisch-Partenkirchen K-125

      Oslo: slalom równoległy mężczyzn

      Biegi: TdS - Lenzerheide 15 km st. dow. pościgowy mężczyzn

      Biegi: TdS - Lenzerheide 10 km st. dow. pościgowy kobiet

    • Zagrzeb: slalom kobiet

      Biegi: TdS - Oberstdorf sprint st. klas. mężczyzn

      Biegi: TdS - Oberstdorf sprint st. klas. kobiet

    • Skoki narciarskie: TCS - Innsbruck K-120

      Zagrzeb: slalom mężczyzn

      Biegi: TdS - Oberstdorf 10 km st. dow. ze startu wspólnego kobiet

      Biegi: TdS - Oberstdorf 15 km st. dow. ze startu wspólnego mężczyzn

      Biathlon: Oberhof - 7,5 km sprint kobiet

    • Biathlon: Oberhof - 10 km sprint mężczyzn

    • Skoki narciarskie: TCS - Bischofshofen K-125

      TdS - Val di Fiemme 10 km st. klas. ze startu wspólnego kobiet

      TdS - Val di Fiemme 15 km st. klas. ze startu wspólnego mężczyzn

      Kranjska Gora: slalom gigant kobiet

      Adelboden: slalom gigant mężczyzn

      Biathlon: Oberhof - 10 km bieg pościgowy kobiet

      Biathlon: Oberhof - 12,5 km bieg pościgowy mężczyzn

    • TdS - Val di Fiemme 9 km st. dow. podbieg kobiet

      TdS - Val di Fiemme 9 km st. dow. podbieg mężczyzn

      Kranjska Gora: slalom kobiet

      Adelboden: slalom mężczyzn

      Biathlon: Oberhof - sztafeta 4 x 7,5 km mężczyzn

      Biathlon: Oberhof - sztafeta 4 x 6 km kobiet

    • Flachau: slalom kobiet

    • Biathlon: Ruhpolding - 20 km indywidualny mężczyzn

    • Biathlon: Ruhpolding - 15 km indywidualny kobiet

    • Wengen: zjazd do kombinacji mężczyzn

      Wengen: kombinacja mężczyzn

      Biathlon: Ruhpolding - sztafeta 4 x 7,5 km mężczyzn

    • Loty narciarskie: Bad Mitterndorf K-200

      Bad Kleinkirchheim: zjazd kobiet

      Wengen: zjazd mężczyzn

      Biegi: Drezno sprint st. dow. kobiet

      Biegi: Drezno sprint st. dow. mężczyzn

      Biathlon: Ruhpolding - sztafeta 4 x 6 km kobiet

    • Loty narciarskie: Bad Mitterndorf K-200

      Bad Kleinkirchheim: super gigant kobiet

      Wengen: slalom mężczyzn

      Biegi: Drezno sprint drużynowy st. dow. kobiet

      Biegi: Drezno sprint drużynowy st. dow. mężczyzn

      Biathlon: Ruhpolding - 15 km ze startu wspólnego mężczyzn

      Biathlon: Ruhpolding - 12,5 km ze startu wspólnego kobiet

    • MŚ w lotach: Oberstdorf K-200 - kwalifikacje

      Biathlon: Antholz - 7,5 km sprint kobiet

    • MŚ w lotach: Oberstdorf K-200 - I konkurs

      Cortina d’Ampezzo: zjazd kobiet

      Kitzbuehel: super gigant mężczyzn

      Biathlon: Antholz - 10 km sprint mężczyzn

    • MŚ w lotach: Oberstdorf K-200 - II konkurs

      Cortina d’Ampezzo: zjazd kobiet

      Kitzbuehel: zjazd mężczyzn

      Biegi: Planica sprint st. klas. kobiet

      Biegi: Planica sprint st. klas. mężczyzn

      Biathlon: Antholz - 10 km bieg pościgowy kobiet

      Biathlon: Antholz - 12,5 km bieg pościgowy mężczyzn

    • MŚ w lotach: Oberstdorf K-200 - drużynowo

      Cortina d’Ampezzo: super gigant kobiet

      Kitzbuehel: slalom mężczyzn

      Biegi: Planica 10 km st. klas. kobiet

      Biegi: Planica 15 km st. klas. mężczyzn

      Biathlon: Antholz - 12,5 km ze startu wspólnego kobiet

      Biathlon: Antholz - 15 km ze startu wspólnego mężczyzn

    • Kronplatz: slalom gigant kobiet

      Schladming: slalom mężczyzn

    • Lenzerheide: super gigant do kombinacji kobiet

      Lenzerheide: kombinacja kobiet

    • Skoki narciarskie: Zakopane K-125 - drużynowy

      Lenzerheide: slalom gigant kobiet

      Garmisch Partenkirchen: zjazd mężczyzn

      Biegi: Seefeld sprint st. dow. kobiet

      Biegi: Seefeld sprint st. dow. mężczyzn

    • Skoki narciarskie: Zakopane K-125

      Lenzerheide: slalom kobiet

      Garmisch Partenkirchen: slalom gigant mężczyzn

      Biegi: Seefeld 10 km st. dow. ze startu wspólnego mężczyzn

      Biegi: Seefeld 15 km st. dow. ze startu wspólnego kobiet

    • Sztokholm: slalom równoległy kobiet

      Sztokholm: slalom równoległy mężczyzn

    • Skoki narciarskie: Lahti K-116 - drużynowy

      Crans-Montana: super gigant kobiet

      Kranjska Gora: slalom gigant mężczyzn

      Biegi: Lahti sprint st. dow. mężczyzn

      Biegi: Lahti sprint st. dow. kobiet

    • Skoki narciarskie: Lahti K-116

      Crans-Montana: super gigant do kombinacji kobiet

      Crans-Montana: kombinacja kobiet

      Kranjska Gora: slalom mężczyzn

      Biegi: Lahti 10 km st. klas. kobiet

      Biegi: Lahti 15 km st. klas. mężczyzn

    • Biegi: Drammen sprint st. klas. kobiet

      Biegi: Drammen sprint st. klas. mężczyzn

    • Biathlon: Kontiolahti - 10 km sprint mężczyzn

    • Ofterschwang: slalom gigant kobiet

      Biathlon: Kontiolahti - 7,5 km sprint kobiet

    • Raw Air: Oslo K-120 - drużynowy

      Ofterschwang: slalom kobiet

      Kvitfjell: zjazd mężczyzn

      Biegi: Oslo 50 km st. dow. ze startu wspólnego mężczyzn

      Biathlon: Kontiolahti - sztafeta mieszana

      Biathlon: Kontiolahti - pojedyncza sztafeta mieszana

    • Raw Air: Oslo K-120

      Kvitfjell: super gigant mężczyzn

      Biegi: Oslo 30 km st. dow. ze startu wspólnego kobiet

      Biathlon: Kontiolahti - 12,5 km ze startu wspólnego kobiet

      Biathlon: Kontiolahti - 15 km ze startu wspólnego mężczyzn

    • Are: zjazd kobiet

      Are: zjazd mężczyzn

    • Raw Air: Trondheim K-124

      Are: super gigant kobiet

      Are: super gigant mężczyzn

      Biathlon: Oslo - 7,5 km sprint kobiet

      Biathlon: Oslo - 10 km sprint mężczyzn

    • Are: zawody drużynowe w narciarstwie alpejskim

      Are: slalom kobiet

      Biegi: Falun sprint st. dow. mężczyzn

      Biegi: Falun sprint st. dow. kobiet

    • Raw Air: Vikersund K-200 - drużynowy

      Are: slalom gigant mężczyzn

      Biegi: Falun 10 km st. klas. ze startu wspólnego kobiet

      Biegi: Falun 15 km st. klas. ze startu wspólnego mężczyzn

      Biathlon: Oslo - sztafeta 4 x 6 km kobiet

      Biathlon: Oslo - 12,5 km bieg pościgowy mężczyzn

    • Raw Air: Vikersund K-200

      Are: slalom gigant kobiet

      Are: slalom mężczyzn

      Biegi: Falun 10 km st. dow. pościgowy kobiet

      Biegi: Falun 15 km st. dow. pościgowy mężczyzn

      Biathlon: Oslo - 10 km bieg pościgowy kobiet

      Biathlon: Oslo - sztafeta 4 x 7,5 km mężczyzn

    • Biathlon: Tiumeń - 10 km sprint mężczyzn

    • Loty narciarskie: Planica K-200

      Biathlon: Tiumeń - 7,5 km sprint kobiet

    • Loty narciarskie: Planica K-200 - drużynowy

      Biathlon: Tiumeń - 12,5 km bieg pościgowy mężczyzn

      Biathlon: Tiumeń - 10 km bieg pościgowy kobiet

    • Loty narciarskie: Planica K-200

      Biathlon: Tiumeń - 15 km ze startu wspólnego mężczyzn

      Biathlon: Tiumeń - 12,5 km ze startu wspólnego kobiet

    • Biegi narciarskie mężczyzn - Puchar Świata

      lp. zawodnik punkty
      1 Johannes Hoesflot Klaebo 1112
      2 Dario Cologna 953
      3 Martin Johnsrud Sundby 935
      4 Alex Harvey 900
      5 Aleksander Bołszunow 710
      6 Maurice Manificat 689
      7 Hans Christen Holund 684
      8 Aleksiej Połtoranin 656
      9 Siergiej Ustiugow 560
      10 Emil Iversen 506
      88 Maciej Staręga 28

      • Lider PŚ
    • Biegi narciarskie kobiet - Puchar Świata

      lp. zawodniczka punkty
      1 Heidi Weng 1346
      2 Ingvild Flugstad Oestberg 1147
      3 Jessica Diggins 967
      4 Krista Parmakoski 837
      5 Teresa Stadlober 731
      6 Charlotte Kalla 690
      7 Sadie Bjornsen 660
      8 Kerttu Niskanen 560
      9 Ragnhild Haga 546
      10 Marit Bjoergen 543
      42 Justyna Kowalczyk 106

      • Lider PŚ
    • Skoki - Puchar Świata

      lp. zawodnik punkty
      1 Kamil Stoch 863
      2 Richard Freitag 820
      3 Andreas Wellinger 736
      4 Daniel Andre Tande 710
      5 Johann Andre Forfang 529
      6 Robert Johansson 448
      7 Stefan Kraft 444
      8 Junshiro Kobayashi 434
      9 Anders Fannemel 416
      10 Dawid Kubacki 415
      13 Stefan Hula 320
      14 Piotr Żyła 310
      21 Maciej Kot 216
      38 Jakub Wolny 39
      65 Tomasz Pilch 1

      • Lider PŚ
    • Skoki - Puchar Narodów

      lp. kraj punkty
      1 Norwegia 4149
      2 Niemcy 3890
      3 Polska 3414
      4 Austria 2080
      5 Słowenia 1910
      6 Japonia 1549
      7 Szwajcaria 644
      8 Rosja 131
      9 Finlandia 119
      10 Czechy 95
      11 USA 30
      12 Kanada 11
      13 Włochy 7
      14 Francja 6
      15 Bułgaria 5
      16 Estonia 0
      16 Kazachstan 0

      • Lider PŚ
    • Skoki - TCS

      lp. zawodnik punkty
      1 Kamil Stoch 1108.8
      2 Andreas Wellinger 1039.2
      3 Anders Fannemel 1021.3
      4 Junshiro Kobayashi 1021.1
      5 Robert Johansson 1009.4
      6 Dawid Kubacki 1003.0
      7 Markus Eisenbichler 993.8
      8 Daniel Andre Tande 992.3
      9 Johann Andre Forfang 977.4
      10 Jernej Damjan 974.1
      12 Stefan Hula 957.0
      15 Piotr Żyła 914.5
      23 Maciej Kot 811.7
      38 Jakub Wolny 397.4
      55 Tomasz Pilch 201.4

      • Lider turnieju
    • Biegi narciarskie mężczyzn - Puchar Świata

      lp. zawodnik punkty
      1 Johannes Hoesflot Klaebo 1112
      2 Dario Cologna 953
      3 Martin Johnsrud Sundby 935
      4 Alex Harvey 900
      5 Aleksander Bołszunow 710
      6 Maurice Manificat 689
      7 Hans Christen Holund 684
      8 Aleksiej Połtoranin 656
      9 Siergiej Ustiugow 560
      10 Emil Iversen 506
      88 Maciej Staręga 28

      • Lider PŚ
    • Biegi narciarskie kobiet - Puchar Świata

      lp. zawodniczka punkty
      1 Heidi Weng 1346
      2 Ingvild Flugstad Oestberg 1147
      3 Jessica Diggins 967
      4 Krista Parmakoski 837
      5 Teresa Stadlober 731
      6 Charlotte Kalla 690
      7 Sadie Bjornsen 660
      8 Kerttu Niskanen 560
      9 Ragnhild Haga 546
      10 Marit Bjoergen 543
      42 Justyna Kowalczyk 106

      • Lider PŚ
    • Biathlon kobiet - Puchar Świata

      zawodniczka punkty lp.
      1 Kaisa Makarainen 592
      2 Anastasiya Kuzmina 577
      3 Dorothea Wierer 525
      4 Laura Dahlmeier 490
      5 Daria Domraczewa 436
      6 Veronika Vitkova 424
      7 Denise Herrmann 422
      8 Justine Braisaz 419
      9 Anais Bescond 389
      10 Wita Semerenko 377
      21 Weronika Nowakowska 261
      38 Krystyna Guzik 121
      50 Magdalena Gwizdoń 58
      74 Monika Hojnisz 13

      • Lider PŚ
    • Biathlon mężczyzn - Puchar Świata

      lp. zawodnik punkty
      1 Martin Fourcade 834
      2 Johannes Thingnes Boe 780
      3 Jakov Fak 467
      4 Anton Szypulin 460
      5 Arnd Peiffer 443
      6 Tarjei Boe 434
      7 Simon Desthieux 382
      8 Lukas Hofer 377
      9 Benjamin Weger 371
      10 Simon Schempp 365
      72 Grzegorz Guzik 21

      • Lider PŚ
    • Narciarstwo alpejskie - PŚ kobiet

      lp. zawodniczka punkty
      Mikaela Shiffrin 1513 1
      Wendy Holdener 842 2
      Viktoria Rebensburg 767 3
      Petra Vlhova 754 4
      Sofia Goggia 730 5
      Tina Weirather 697 6
      Frida Hansdotter 657 7
      Ragnhild Mowinckel 651 8
      Lara Gut 643 9
      Lindsey Vonn 632 10
      Maryna Gąsienica-Daniel 14 106

      • Lider PŚ
    • Narciarstwo alpejskie - PŚ mężczyzn

      lp. zawodnik punkty
      1 Marcel Hirscher 1294
      2 Henrik Kristoffersen 1045
      3 Aksel Lund Svindal 716
      4 Kjetil Jansrud 665
      5 Beat Feuz 636
      6 Alexis Pinturault 627
      7 Andre Myhrer 515
      8 Matthias Mayer 502
      9 Dominik Paris 466
      10 Vincent Kriechmayr 455

      • Lider PŚ

    Najnowsze informacje