Komiczna sytuacja na Australian Open. Kyrgios rzucał fantami. Mina kibica bezcenna [WIDEO]

Nick Kyrgios po wygranym meczu I rundy Australian Open z Lorenzo Sonego 6:2, 7:6(3), 7:6(1) rozdawał fanty kibicom zebranym na trybunach. Jeden z nich otrzymał skórkę banana, którego zjadł wcześniej Australijczyk. Jego mina była bezcenna.

Nick Kyrgios w pierwszej rundzie tenisowego Australian Open pewnie pokonał swojego rywala, którym był notowany na 53. miejscu w rankingu ATP Włoch Lorenzo Sonego. Australijczyk wygrał w trzech setach 6:2, 7:6(3), 7:6(1).

Australijczyk po meczu rozdawał przedmioty kibicom zebranym na trybunach kortu. W ich ręce poleciały m.in. ręczniki Kyrgiosa. Gdy tenisista nie miał już przedmiotów, które mógłby rzucić fanom, postanowił rzucić... skórkę od banana, którego zjadł podczas meczu. Mina kibica, który ją złapał była bezcenna.

Kyrgios w drugiej rundzie Australian Open zmierzy się z Francuzem Gillesem Simonem. Notowany na 61. miejscu w rankingu ATP tenisista nie dał w I rundzie szans Urugwajczykowi Pablo Cuevasowi. Pokonał go w trzech setach - 6:1, 6:3, 6:3.