Miedwiediew znów nie wytrzymał! Skandaliczne zachowanie rosyjskiego tenisisty [WIDEO]

Daniił Miedwiediew znów przesadził. Tym razem rosyjski tenisista kłócił się podczas meczu ze swoim rywalem, a następnie nie mógł pogodzić z decyzją sędziego i uderzył rakietą w sędziowską wieżyczkę.

Nowe drużynowe rozgrywki ATP Cup wywołują sporo emocji. Gorąco było podczas spotkania Rosja - Argentyna (3:0), gdy na przeciw siebie stanęli Daniił Miedwiediew i Diego Schwartzman. Wygrał ten pierwszy 6:4, 4:6, 6:3.

Hurkacz porównywany do tenisowej legendy!

Podczas meczu doszło do kilku spięć między Argentyńczykiem, a Rosjaninem. Gdy obaj schodzili na jedną z przerw, musiał rozdzielać ich sędzia główny Mohamed Lahyani.

Miedwiediew dwa razy uderzył rakietą w wieżyczkę sędziego

Kilka minut później Lahyani został zaatakowany przez Miedwiediewa. Rosyjski zawodnik nie mógł się pogodzić z werdyktem sędziego i w czasie dyskusji z arbitrem dwa razy uderzył rakietą w wieżyczkę, na której siedział sędzia. Zgodnie z przepisami piąty tenisista świata został ukarany - odebrano mu punkt, bo już wcześniej miał ostrzeżenie.

Miedwiediew podczas zeszłorocznego US Open był ukarany m.in. za rzucenie ręcznikiem o ziemię i prowokacyjne gesty wobec kibiców. Podczas pomeczowych wypowiedzi kpił sobie z nowojorskiej publiczności.

W półfinałach ATP Cup Rosja zmierzy się z Serbią, a Hiszpania z Austrią. Polacy odpadli po fazie grupowej tych rozgrywek.