Skandaliczne zachowanie amerykańskiego tenisisty. Rzucił rakietą w sędziego [WIDEO]

Amerykański tenisista Michael Mmoh został zdyskwalifikowany podczas meczu II rundy turnieju ATP Challenger w  Charlottesville. Mmoh po przegranej akcji wściekł się i trafił rakietą w sędziego liniowego.

W II rundzie turnieju ATP Challenger Tour w amerykańskim Charlottesville zmierzyli się reprezentant gospodarzy Michael Mmoh (278. ATP) i Darian King z Barbadosu (169. ATP). King od początku wyraźnie prowadził, wygrywając pierwszego seta 6:3. W drugim było już 4:1 dla niego, gdy spotkanie zostało przerwane z powodu dyskwalifikacji Mmoha.

Ekspert porównuje Majchrzaka i Hurkacza. Kto ma większy talent?

Tenisista trafił rakietą w sędziego. Został zdyskwalifikowany

Amerykanin po jednej z przegranych akcji wściekł się i rzucił rakietą. Być może nie celował w konkretne miejsce, ale trafił w sędziego liniowego. Arbiter upadł i potrzebował chwilę, by móc opuścić kort o własnych siłach. King był przerażony zachowaniem rywala.

Sędzia główny natychmiast zakończył spotkanie i zdyskwalifikował amerykańskiego tenisistę. King awansował do III rundy, a Mmoh może się spodziewać kary od ATP.