Sport.pl

Skandaliczne zachowanie amerykańskiego tenisisty. Rzucił rakietą w sędziego [WIDEO]

Amerykański tenisista Michael Mmoh został zdyskwalifikowany podczas meczu II rundy turnieju ATP Challenger w  Charlottesville. Mmoh po przegranej akcji wściekł się i trafił rakietą w sędziego liniowego.

W II rundzie turnieju ATP Challenger Tour w amerykańskim Charlottesville zmierzyli się reprezentant gospodarzy Michael Mmoh (278. ATP) i Darian King z Barbadosu (169. ATP). King od początku wyraźnie prowadził, wygrywając pierwszego seta 6:3. W drugim było już 4:1 dla niego, gdy spotkanie zostało przerwane z powodu dyskwalifikacji Mmoha.

Ekspert porównuje Majchrzaka i Hurkacza. Kto ma większy talent?

Tenisista trafił rakietą w sędziego. Został zdyskwalifikowany

Amerykanin po jednej z przegranych akcji wściekł się i rzucił rakietą. Być może nie celował w konkretne miejsce, ale trafił w sędziego liniowego. Arbiter upadł i potrzebował chwilę, by móc opuścić kort o własnych siłach. King był przerażony zachowaniem rywala. 

Sędzia główny natychmiast zakończył spotkanie i zdyskwalifikował amerykańskiego tenisistę. King awansował do III rundy, a Mmoh może się spodziewać kary od ATP.  

Więcej o:
Komentarze (25)
Skandaliczne zachowanie amerykańskiego tenisisty. Rzucił rakietą w sędziego [WIDEO]
Zaloguj się
 • dwa_grosze

  Oceniono 27 razy 11

  Rzucił w sędziego, czy rzucona na kort rakieta trafiła przypadkowo w sędziego?
  Zachowanie niesportowe ale nie trzeba bić aż takiej piany jak brukowce i tabloidy.

 • ml2403

  Oceniono 9 razy 9

  W sędziego nie rzucił ale rakieta odbita od kortu go trafiła. Nie ma to żadnego znaczenia. Sędzia ma obowiązek zakończyć mecz w wypadku jakiegokolwiek fizycznego ataku na sędziów lub kogokolwiek innego na korcie lub poza nim. Były już takie wypadki, że zezłoszczony zawodnik uderzył piłkę, a ta trafiła chłopca do podawania piłek lub kogoś na trybunie i było po meczu i nie ma zmiłuj się. Nawet Djokoviciovi trafiła się taka sytuacja gdy po złym zagraniu machnął z wściekłością rakietą, a ta wypadła mu z ręki i gdyby sędzia liniowy się nie uchylił to by go trafiła. Serb miał szczęście bo dostał tylko upomnienie, a gdyby sędzia oberwał to musiałby być zdyskwalifikowany.

 • cezar85

  Oceniono 8 razy 8

  'King był przerażony zachowaniem rywala'

  z pewnością redaktorku, z pewnością

  Darian King, was DQ’d for a similar act on this *same court* a few years ago

 • apollo1966

  Oceniono 7 razy 5

  Tytuł składa się z dwóch zdań. Z filmiku wynika, że pierwsze jest prawdziwe, drugie fałszywe. W związku z tym powinno zostać dodane trzecie - skandaliczny poziom "dziennikarstwa" w gazeta.pI. Spadajcie "dziennikarze".

 • hakatumba

  Oceniono 3 razy 3

  Nie chciał w nikogo rzucić celowo no ale krwa trochę opamiętania szczególnie w takim sporcie! Jeszcze trafił w jakiegoś dziadka który przyłazi tam pewnie jako wolontariusz. Cienko zapierdzi i jeszcze wybuli sute odszkodowanie.

 • jos77

  Oceniono 2 razy 2

  Tak się kończy pobłażanie Kyrgiosowi. Biorą z głupka przykład.

 • pomaranczowoczarny

  Oceniono 3 razy 1

  Nagranie wygląda na nieco zmanipulowane, był dupkiem ale nie wyglądało by celował w sędziego.

 • stop_pis

  Oceniono 2 razy 0

  Kolejny przykład "rzetelnego dziennikarstwa" gazetki wybiórczej... ;)

 • bonenecklace

  0

  "Wyczyn" Kinga znalazł się w którejś z części Tennis Fights na YT.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX