Sport.pl

Skandal w tenisie. Znany sędzia do dziewczynki podającej piłki: Jesteś bardzo seksowna [WIDEO]

Czołowy sędzia tenisowy Gianluca Moscarella zaczepiał w niedwuznaczny sposób dziewczynkę do podawania piłek podczas meczu 2. rundy turnieju we Florencji. W tym samym spotkaniu doradzał jednemu z zawodników, jak ma grać. Arbiter został zawieszony przez federację ATP.

Gianluca Moscarella to jeden z najbardziej znanych sędziów tenisowych na świecie. Jest na liście 19 aktywnych arbitrów, którzy posiadają tzw. złotą odznakę ATP. Dzięki niej może sędziować w turniejach Wielkiego Szlema i w najważniejszych imprezach. Moscarella został właśnie zawieszony przez światowe władze za zachowanie, jakiego dopuścił się podczas challengera we Florencji. 

Hurkacz tłumaczy nam, dlaczego ma lepsze wyniki:

Sędzia do dziewczynki: Jesteś bardzo seksowna

Pod koniec września włoski sędzia prowadził spotkanie 2. rundy turnieju Florence Open pomiędzy Włochem Enrico Dalla Valle a Portugalczykiem Pedro Sousą. Podczas jednej z przerw między gemami zaczął nagle zwracać się do stojącej obok niego dziewczynki do podawania piłek. - Jesteś fantastyczna. Bardzo seksowna - komentował jej wygląd. Chwilę później jeszcze raz zaczepił dziewczynkę. - Wszystko  w porządku? Jest bardzo gorąco. Czujesz, że jest ci gorąco? Fizycznie czy emocjonalnie? - dopytywał.

Sędzia doradzał jednemu z zawodników podczas meczu

Jakby tego było, Moscarella podczas tego meczu udzielał także wskazówek jednemu z zawodników. Sousa po wygraniu pierwszego seta 7:5, zszedł do szatni na przerwę toaletową. W tym czasie włoski sędzia zaczął doradzać Dalli Vallemu. - Pozostań skoncentrowany, dawaj. Powinieneś to wygrać 6:1, 6:1 - motywował arbiter swojego rodaka. 

Spotkanie wygrał ostatecznie Sousa 7:5, 4:6, 6:4. Moscarella został ukarany przez ATP za swoje dwuznaczne słowa do dziewczynki oraz udzielanie rad jednemu z zawodników. Władze męskich rozgrywek oświadczyły, że wszczęły dochodzenie w tej sprawie, a sędzia został tymczasowo zawieszony. 

Więcej o:
Komentarze (47)
Skandal w tenisie. Znany sędzia do dziewczynki podającej piłki: Jesteś bardzo seksowna [WIDEO]
Zaloguj się
 • ikebroflovski

  Oceniono 19 razy 7

  Totalny zj3b, ale husaria troglodytów i mizoginów z Wykopa już pędzi w obronie

 • boliver

  Oceniono 10 razy 4

  Jak niektorzy pseudo duchowni,,

  Zgnilizna tego swiata

 • helwiusz

  Oceniono 3 razy 3

  Redaktorze Senkowski, "dziewczynką" po polsku nazywa się albo dziecko płci żeńskiej albo - kolokwialnie - prostytutkę. Nazwanie "dziewczynką" rozwiniętej fizycznie 16-latki jest z Pańskiej strony zachowaniem dwuznacznym.

 • segregator-a5

  Oceniono 3 razy 3

  Na trybunach mrowisko - takie zainteresowanie meczem!

 • g96

  Oceniono 8 razy 2

  "dziewczynka do podawania piłek", no gratulacje dla autora.

 • gre-gol

  Oceniono 1 raz 1

  Zabawne jest to, że akurat tego sędziego w żadnym razie nie można nazwać seksownym. ... :)

 • aciddrummer

  Oceniono 7 razy 1

  Jeszcze tak szeptem zeby nikt nie slyszal :) Perwert jeden

 • raknawspak

  0

  Dobrze ze to czerowne kolko jest na obrazku... inaczej bym nie poznal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX