Sport.pl

Hubert Hurkacz zachwycił swoim zagraniem na Wimbledonie! Wśród najlepszych [WIDEO]

Hubert Hurkacz wyróżniony przez organizatorów Wimbledonu. Jedno z uderzeń Polaka znalazło się w gronie najlepszych zagrań pierwszego tygodnia londyńskiej imprezy.

Hubert Hurkacz przegrał w 3. rundzie Wimbledonu z Novakiem Djokoviciem 5:6, 7:6, 1:6, 4:6. Polak zaprezentował się jednak z bardzo dobrej strony, a jedno z jego zagrań zostało nawet wyróżnione przez organizatorów turnieju,. 

Hubert Hurkacz zachwycił zagraniem w stylu Beckera

Mowa o woleju, jakiego Hurkacz zagrał w drugim secie spotkania z Djokoviciem. Pod koniec bardzo długiej wymiany nasz zawodnik zdecydował się na atak przy siatce. Serb chciał go minąć, ale Polak rzucił się do piłki, którą odbił w efektowny sposób, samemu upadając na trawę. Uderzenie to spotkało się z owacją na stojąco londyńskiej publiczności. Djoković też był pod wrażeniem. Wolej Hurkacza był zagrany w stylu słynnego Niemca Borisa Beckera, który także rzucał się na nawierzchnię, by odbić piłkę. Zachwyceni byli kibice, którzy zgotowali mu owację na stojąco.

Hurkacz przegrał z Djokoviciem, ale został zapamiętany przez tenisową publiczność. Na koncie Wimbledonu na Instagramie, jeden z internautów skomentował: Drugiego seta grał jak zawodnik z top 5 rankingu. 

Więcej o:
Komentarze (1)
Hubert Hurkacz zachwycił swoim zagraniem na Wimbledonie! Wśród najlepszych [WIDEO]
Zaloguj się
  • dj.80

    Oceniono 1 raz 1

    Będą z niego ludzie. Janowicz miał papiery na granie, ale w głowie niestety nie za bardzo było poukładane. Z Hurkaczem chyba jest inaczej. Strasznie fajnie się oglądało ten mecz. Fakt, w trzecim secie przysnął i za chwilę było pozamiatane, ale ogólnie to pokazał kawał dobrego tenisa. I te brawa po zakończeniu meczylu były również dla niego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX