"Nie z tego świata!". Genialne zagranie Huberta Hurkacza zachwyciło [WIDEO]

Hubert Hurkacz przegrał z Taylorem Fritzem 4:6, 6:7 (5) w ćwierćfinale turnieju w Eastbourne na kortach trawiastych, ale Polak zachwycił jednym ze swoich zagrań. - Niebywałe, nie z tego świata - zachwycała się komentatorka spotkania.

Do sytuacji doszło w bardzo ważnym momencie drugiego seta. Hubert Hurkacz przegrał pierwszą partię 4:6 i przegrywał już 4:5, ale doprowadził do wyrównania po dwóch fantastycznych obronach, które zachwyciły tenisowy świat.

Hurkacz zagra na Wimbledonie

Hurkacz ostatecznie przegrał jednak drugiego seta po bardzo wyrównanej końcówce. Teraz polski tenisista uda się do Londynu, gdzie w poniedziałek rozpocznie się Wimbledon