Sport.pl
Komentarze (68)
Fibak: Świątek? Będzie w pierwszej dziesiątce rankingu WTA. Ma inny talent niż  Radwańska
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tom3cki

  Oceniono 4 razy 0

  znowu nie wiadomo moze pliskowa miala okres za tak przegrala jutro bedzie wszystko wiadomo iga gra na luzie ma lekka reke krolowa dropshotow?

 • js08836

  Oceniono 1 raz -1

  Nikt tak nie grał jak Radwańska tyle, że jej tenis nie wytrzymał próby czasu. Jej rówieśnice grają z powodzeniem dalej, i są w top 15. Radwańska zamieniła skakanie na korcie na skakanie na parkiecie. Jedyna zmiana to taka, że na korcie miała obuwie sportowe, a na parkiecie szpilki. Widać, że po kontuzji stopy ani śladu. Zakończyła karierę nie z powodu stopy, ale niemożności nawiązania walki z coraz to większą ilością tenisistek. Strach przed spadkiem poza top 100 przelał czarę goryczy. Teraz mamy nową i kto wie czy nie lepszą idolkę. Iga Świątek, gdy nabierze więcej doświadczenia i poprawi 1 serwis, to będzie zagrożeniem dla najlepszych. co ciekawe jej skróty zadziwiłyby nawet sama Radwańską znaną z takich zagrań. 1 serwis, to z reguły piłki lecące powyżej 180 km/godz. Te prędkości były nieosiągalne dla Radwańskiej zaznaczając, że Świtek ma 17 lat. Dysponuje bardzo szybkim forhendem i całkiem mocnym bekhendem co jak wiadomo w Radwańskiej szczególni forhend był jakiś taki pokraczny. Bekhend z łokciami na kolanach, co świadczyło o budyniu a nie mięśni brzucha. Świątek będzie pierwszą naszą tenisista, która ma szansę wygrać seniorski turniej WS, jestem o tym przekonany.

 • ml2403

  Oceniono 7 razy -1

  Nie pompujcie balonika. Ona jeszcze wiele nie umie i trzeba paru lat by to osiągnęła, a że jest na dobrej drodze to widać. Teraz będą na nią uważać i się przygotowywać podpatrując słabe strony. To najtrodniejszy moment. Wystarczy spojrzeć na Ostapenko, która 2 lata temu wygrała Roland Garros, a teraz nie może nic wygrać. Trzeba mieć receptę na wiele stylów gry, a ona w tej chwili umie tylko atakować.

 • boliver

  Oceniono 13 razy -3

  Bravo Iga,,

  Bij dalej wszystkie po kolei,,

  A tego eksperta to do szopy,,

  Iga pisze swoja kariere uslana juz sukcesami I porownania sa zbyteczne z baletnica ktora zawiodla strasznie,,

 • michalmos

  Oceniono 7 razy -3

  No zobaczymy. Można się zgodzić z tymi przepowiedniami pana Fibaka, ale pamiętajmy, że o tych największych mega gwiazdach np. z Rosji Marii Szarapowej, zaczęło być głośno w momencie, kiedy one miały 13-14 lat. Iga jest starsza...no ale przecież w tym wieku Te megagwiazdy wygrywały turnieje. Pamiętam do dziś śliczne zdjęcie Marii Szarapowej, jeszcze takie "dziewczyńskie" wręcz, trzymającej tarczę nagrody Wimbledonu. Tak więc może przed Igą jeszcze wiele...wiele przygód....

 • bodzislawiaks

  Oceniono 5 razy -3

  Pierwsza dziesiątka to nadal mało i niedosyt. Przypominam że teraz w pierwszej dziesiątce są reprezentantki mniejszych czy biedniejszych krajów jak Rumunia , Białoruś, Ukraina, Czechy i nieco niżej Łotwa. Ambicje powinny być większe.

 • kecajk49

  Oceniono 10 razy -4

  Dlaczego ten kraj wspiera DZIADA, faceta ,ktory zamiast robić kariere jak miał zdrowie i siłę zrobił sie dziadem na własne życzenie i teraz liczy że uda mu sie tę karierę zrobić?
  Dlaczego nie wspiera się ludzi ,którzy wiedzączego chcą i potrafią do tego zmierzać jak np IGA i Hurkacz,a wydaję sie NASZE PIENIĄDZE na RK , zamiast budować zaplecze dla młodzieży ,ktora może cośosiągną?
  To takie historyczne uwarunkowanie z którego nie możemy sie wyrwać , tylko potrafimy rozrywać szaty nad zmarnowanymi szansami ,jakieś moralne zwycięstwa z których nic nie wynika.
  Skończmy ze wspieraniem nieudaczników a wspierajmy tych ,ktorzy maja realną sznsę coś osiągnąć!
  Nie marnujmy środków na NIEREALNE CELE a takim celem jest oczekiwanie zwycięstw od KK .
  Za jego wsparcie ten łaskawca powinien zgnic w kryminale!!
  Mógł mu dać wlasny szmal!!

 • xzyzzy

  Oceniono 12 razy -10

  odbijał se te piłeczki na koszt komuny i co komu z tego przyszło, prócz onemu ? to zabawa dla bogatych snobów ew. niezbyt bogatych pupilków systemów. a gawiedzi uciecha, bo się nasłucha o (nie swoich) milyjonach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX