WTA Doha. Agnieszka Radwańska przegrała z Petrą Kvitovą

Agnieszka Radwańska w swoim drugim meczu turnieju WTA w Dausze przegrała z Petrą Kvitovą 1:2 (7:6, 3:6, 4:6).

Pierwszy set był bardzo wyrównany. W trzecim gemie Kvitova przełamała Radwańską, ale Polka w następnym gemie odrobiła stratę. Przy stanie 5:5 Kvitova zyskała przewagę, ale Radwańska znowu doprowadziła do wyrównania i potrzebny był tie-break. W nim lepsza okazała się krakowianka, która wygrała seta 7:6.

W drugim secie Radwańska grała zdecydowanie gorzej. Nie mogła poradzić sobie z dobrymi zagraniami Kvitovej, która w pewnym momencie prowadziła już 5:1. Ostatecznie set zakończył się zwycięstwem Czeszki 6:3.

W ostatnim secie ponownie lepsza okazała się Kvitova, która grała agresywniej od Polki. Obie tenisistki często się myliły, ale to Radwańska popełniła więcej błędów, przez co przegrała seta 4:6, a cały mecz 1:2.

Polki też skaczą na nartach. "Karetka zabrała mnie ze skoczni. Pamiętam tylko moment odbicia, ale nadal to kocham"