Sport.pl

Tenis. ATP World Tour Finals. Łukasz Kubot i Marcelo Melo awansowali do półfinału

Najlepsza para deblowa świata - Łukosz Kubot i Marcelo Melo, w swoim drugim meczu w ATP Finals w Londynie pokonała braci Boba i Mike`a Bryanów (6:4, 6:3), tym samym polsko-brazylijska para zameldowała się w półfinale.

Spotkanie par Kubot/Melo i B.Bryan/M.Bryan zapowiadane było jako wielki hit. Polak i Brazylijczyk w tej chwili zajmują pierwsze miejsce w deblowym rankingu ATP, natomiast amerykańscy bracia są najbardziej utytułowaną parą w historii.

W pierwszym secie decydującym momentem było przełamanie Kubota i Melo w trzecim gemie i objęcie prowadzenia 2:1. Po chwili polsko-brazylijska para, która bardzo dobrze zagrywała, podwyższyła wynik przy swoim serwisie, a ostatecznie wygrała pierwszą partię 6:4.

Przełamanie było kluczowe również w drugim secie, konkretnie w siódmym gemie, kiedy Kubot i Melo wygrali podanie Amerykanów, a w następnym gemie ograli rywali do zera. Drugi set zakończył się wynikiem 6:3, a cały mecz 2:0.

Dzięki wygranej Łukasz Kubot i Marcelo Melo awansowali do półfinału, a na koniec roku zachowają pierwsze miejsce w rankingu.

Łukasz Kubot/Marcelo Melo 2-0 B.Bryan/M.Bryan (6:4, 6:3)

Pudzianowski vs Bedorf na horyzoncie

Więcej o:
Komentarze (8)
Tenis. ATP World Tour Finals. Łukasz Kubot i Marcelo Melo awansowali do półfinału
Zaloguj się
 • sir.fred

  Oceniono 2 razy 2

  Pokazujecie to jako nowość z godziny 4:15 rano, choć informację zamieściliście o 16:57 poprzedniego dnia. To jakaś choroba?

 • cxubmsqq1

  Oceniono 2 razy 2

  Niekompetentny redaktorze – para brazylijsko-polska bez wzgledu na wyniki pozostalych spotkan (tak swoich jak i innych) bedzie na koniec sezonu numerem JEDEN!

 • popieramkukiza

  Oceniono 1 raz 1

  Pierwsze miejsce w rankingu mieli zapewnione już po poprzednim meczu, tak więc panie redaktorze nawet gdyby przegrali z braćmi Bryan to i tak zachowaliby prowadzenie. Nie trzeba być specjalistą w danej dziedzinie żeby napisać sensowną informację, ale choć trochę wypadałoby się orientować w temacie.

 • 1mcjw1

  Oceniono 1 raz 1

  Kubot absolutny szacun dla profesjolizmu który reprezentujesz 👍🏻👍🏻💪💪👏👏

 • halfl-itra

  0

  A dzisiaj, 17.11, panowie wyrażnie się podłożyli (nie lubią Bryanów?). To może się zemścić w półfinale. Nieładnie.

 • dar61

  0

  Ciekawe, co wśród singlistów...
  Do boju, Kubot i sp.!

  ***
  '...Bob i Mike...'
  ?
  Robert i Michel versus Robercik i Misiek?

  Motto zadnie:
  Marcelo Melo, Marcela Meli, Marcelowi Meli, Marcela Meli, Marcelem Melą, o Marceli Meli, O, Marcelu Melo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX