WTA w Hongkongu. Radwańska odpadła już w 2. rundzie!

Nie udało się. Agnieszka Radwańska odpadła w 2. rundzie turnieju WTA w Hongkongu. Lepsza od niej okazała się Samantha Stosur 3:6, 6:4 i 6:0.

Faworytką była Polka. Australijka w 2017 roku aż dziewięciokrotnie odpadała w 1. rundzie turniejów, w których startowała.

Pierwszy set tylko to potwierdził, bo Radwańska wygrała go pewnie 6:3. Później zaczęła jednak popełniać proste błędy, a Stosur się rozkręcała. Szczególnie imponowała mocnym serwisem.

Stosur drugiego seta wygrała 6:4. Oglądając spotkanie trudno było się oprzeć wrażeniu, że Radwańska nie grała z pełnym zaangażowaniem. Często nawet nie próbowała interweniować przy atakach rywalki.

Przed decydującym setem musiała coś zmienić w swojej grze. Tymczasem jedyne co zmieniła to... sukienkę. Z granatowej na fioletową.

Skończyło się to porażką w trzecim secie 0:6. Australijka awansowała do ćwierćfinału.