WTA Toronto. Agnieszka Radwańska zdemolowała Timeę Babos

09.08.2017 21:30
Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska (CHRISTOPHE ENA/AP)

Agnieszka Radwańska (10. WTA) rozgromiła Timeę Babos (55. WTA) 6-0, 6-1 w meczu drugiej rundy turnieju WTA w Toronto.

Polka poradziła sobie z Węgierką w dużej mierze dzięki dobremu serwisowi. Pierwszego gema przegrała dopiero w drugim secie przy stanie 4-0, gdy wynik rywalizacji był już tak naprawdę rozstrzygnięty. To spotkanie nie miało wielkiej historii, było dla Polki niczym sparing, który trwał tylko 48 minut.

W trzeciej rundzie Radwańska zmierzy się ze swoją przyjaciółką Karoliną Woźniacką. Dunka polskiego pochodzenia pokonała Jekaterinę Aleksandrową 6-3, 6-0. To starcie zobaczymy w czwartek.

Radwańska robi przerwę. Do gry wróci w Kanadzie. A zdrowie? "Biorę kolejną dawkę antybiotyków"

Quiz dla długodystansowców. 100 pytań ze sportu, zaproś rodzinę i znajomych do rozwiązywania!
1/100Ile wyścigów Formuły 1 wygrał Robert Kubica?