Sport.pl

Wimbledon. Wyniki wtorkowych meczów I rundy

Angelique Kerber męczyła się z kwalifikantką Iriną Falconi, ale awansowała do drugiej rundy Wimbledonu. Sprawdź wyniki wszystkich wtorkowych meczów I rundy turnieju męskiego i kobiecego.

Wyniki I rundy turnieju mężczyzn:

Radu Albot (Mołdawia) - Facundo Bagnis (Argentyna) 4:6, 6:4, 7:6(9), 7:6(3)

Milos Raonić (Kanada, 6) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 7:6(5), 6:2, 7:6(4)

Michaił Jużny (Rosja) - Nicolas Mahut (Francja) 6:2, 7:5, 6:4

Andriej Rublow (Rosja, Q) - Stefano Travaglia (Włochy, Q) 6:7(3), 6:3, 7:5, 1:6, 7:5

Albert Ramos (Hiszpania, 25) - Jordan Thompson (Australia) 6:4, 6:4, 7:6(4)

Jack Sock (USA, 17) - Christian Garin (Chile, Q) 6:3, 4:6, 7:6(4), 6:3

Sebastian Ofner (Austria, Q) - Thomaz Bellucci (Brazylia) 6:2, 6:3, 6:2

Frances Tiafoe (USA) - Robin Haase (Holandia) 6:3, 3:6, 7:6(5), 7:5

Alexander Zverev (Niemcy, 10) - Jewgienij Donskoj (Rosja) 6:4, 7:6(3), 6:3

Grigor Dimitrow (Bułgaria, 13) - Diego Schwartzman (Argentyna) 7:6(4), 6:2, 6:2

Marcos Baghdatis (Cypr) - James Ward (Wielka Brytania, WC) 6:4, 6:4, 6:3

Dudi Sela (Izrael) - Marcel Granollers (Hiszpania) 4:6, 6:3, 1:6, 6:2, 6:1

John Isner (USA, 23) - Taylor Fritz (USA, Q) 6:4, 7:6(3), 6:3

Mischa Zverev (Niemcy, 27) - Bernard Tomic (Australia) 6:4, 6:3, 6:4

Michaił Kukuszkin (Kazachstan) - Taro Daniel (Japonia) 4:6, 6:4, 7:6(4), 6:2

Dusan Lajović (Serbia) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, Q) 6:4, 6:4, 6:4

Roger Federer (Szwajcaria, 3) - Ołeksandr Dołgopołow (Ukraina) 6:3, 3:0 i krecz

Dominic Thiem (Austria, 8) - Vasek Pospisil (Kanada) 6:4, 6:4, 6:3

Gilles Simon (Francja) - Nicolas Jarry (Chile, Q) 7:6(4), 6:3, 6:3

Jared Donaldson (USA) - Janko Tipsarević (Serbia) 5:0 i krecz

Horacio Zeballos (Argentyna) - Paolo Lorenzi (Włochy, 32) 6:7, 6:4, 6:7, 2:2 - przerwany (dokończenie w środę)

David Ferrer (Hiszpania) - Richard Gasquet (Francja, 22) 6:3, 6:4, 5:7, 6:2

Steve Darcis (Belgia) - Ricardas Berankis (Litwa) 4:6, 6:3, 2:6, 6:4, 6:3

Ryan Harrison (USA) - Borna Corić (Chorwacja) 7:6(4), 6:4, 7:6(6)

Tomas Berdych (Czechy, 11) - Jeremy Chardy (Francja) 6:3, 3:6, 7:6(4), 6:4

Gael Monfils (Francja, 15) - Daniel Brands (Niemcy, Q) 6:3, 7:5, 6:4

Kyle Edmund (Wielka Brytania) - Alexander Ward (Wielka Brytania, Q) 4:6, 6:3, 6:2, 6:1

Yuichi Sugita (Japonia) - Brydan Klein (Wielka Brytania, WC) 7:6(5), 6:3, 6:0

Adrian Mannarino (Francja) - Feliciano Lopez (Hiszpania, 19) 5:7, 6:1, 6:1, 4:3 i krecz

Juan Martin del Potro (Argentyna, 29) - Thanasi Kokkinakis (Australia) 6:3, 3:6, 7:6(2), 6:4

Ernests Gulbis (Łotwa) - Victor Estrella (Dominikana) 6:1, 6:1, 6:2

Adam Pavlasek (Czechy) - Ernesto Escobedo (USA) 6:7(1), 6:1, 6:3, 6:1

Novak Djoković (Serbia, 2) - Martin Klizan (Słowacja) 6:3, 2:0 i krecz

 Wyniki I rundy turnieju kobiet:

Andżelika Kerber (Niemcy, 1) - Irina Falconi (USA, Q) 6:4, 6:4

Kirsten Flipkens (Belgia) - Misaki Doi (Japonia) 6:4, 6:3

Shelby Rogers (USA) - Julia Boserup (USA) 6:3, 4:6, 6:3

Oceane Dodin (Francja) - Lucie Safarova (Czechy, 32) 2:6, 2:6

Sorana Cirstea (Rumunia) - Kiki Bertens (Holandia, 23) 7:6(4), 7:5

Bethanie Mattek-Sands (USA, WC) - Magda Linette (Polska) 1:6, 6:2, 6:3

Yanina Wickmayer (Belgia) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:2, 7:5

Garbine Muguruza (Hiszpania, 14) - Jekaterina Aleksandrowa (Rosja) 6:2, 6:4

Agnieszka Radwańska (Polska, 9) - Jelena Janković (Serbia) 7:6(3), 6:0

Christina McHale (USA) - Katie Boulter (Wielka Brytania, WC) 3:6, 7:5, 6:3

Kristina Kucova (Słowacja) - Bianca Andreescu (Kanada, Q) 6:4, 6:3

Monica Puig (Portoryko) - Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 19) 1:6, 6:3, 0:6

Varvara Lepchenko (USA) - Lauren Davis (USA, 28) 6:4, 7:5

Polona Hercog (Słowenia, Q) - Annika Beck (Niemcy) 6:2, 6:1

Jekaterina Makarowa (Rosja) - Alison van Uytvanck (Belgia, Q) 6:3, 6:1

Ons Jabeur (Tunezja, Q) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 7) 3:6, 2:6

Karolina Pliskova (Czechy, 3) - Jewgienija Rodina (Rosja) 6:1, 6:4

Magdalena Rybarikova (Słowacja) - Monica Niculescu (Rumunia) 6:4, 6:1

Łesia Curenko (Ukraina) - Julia Goerges (Niemcy) 6:7 (5), 7:6 (8), 6:4

Viktorija Golubić (Szwajcaria) - Shuai Zhang (Chiny, 30) 6:3, 6:7(2), 6:1

Petra Martić (Chorwacja, Q) - Daria Gawriłowa (Australia, 20) 6:4, 2:6, 10:8

Denisa Allertova (Czechy) - Risa Ozaki (Japonia) 7:6(5), 2:6, 6:3

Zarina Dijas (Kazachstan, WC) - Xinyun Han (Chiny) 6:3, 6:4

Arina Rodionowa (Australia, Q) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 16) 3:6, 7:6(6), 9:7

Kristina Mladenović (Francja, 12) - Pauline Parmentier (Francja) 6:1, 6:3

Alison Riske (USA) - Sloane Stephens (USA) 6:2, 7:5

Tatjana Maria (Niemcy) - Anastazja Potapowa (Rosja, Q) 6:3, 2:2 i krecz

Coco Vandeweghe (USA, 24) - Mona Barthel (Niemcy) 7:5, 6:2

Daria Kasatkina (Rosja, 29) - Saisai Zheng (Chiny) 6:2, 6:4

Lara Arruabarrena (Hiszpania) - Anett Kontaveit (Estonia) 2:6, 4:6

Cwetana Pironkowa (Bułgaria) - Sara Errani (Włochy) 6:1, 6:4

Timea Babos (Węgry) - Karolina Woźniacka (Dania, 5) 4:6, 6:4, 1:6

Więcej o: