Hubert Hurkacz pierwszy raz w karierze awansował do półfinału turnieju ATP! [ZAPIS RELACJI]

1 : 2

• piątek, 23 sierpnia 2019
  • 1:6 Hurkacz wygrał z Tiafoe i awansował do pierwszego półfinału turnieju ATP w karierze!

• 1:5 Świetne serwisy Polaka i półfinał jest o krok!

• 1:4 Hurkacz podwyższa prowadzenie! Drugi raz w 3. secie przełamał Amerykanina i jest bardzo bliska wygrania meczu!

• 1:3 Hurkacz kontroluje trzeciego seta. Nie może sobie jednak pozwolić nawet na moment dekoncentracji, bo przecież w 2. secie prowadził 4:0 i szybko stracił całą przewagę

• 1:2 Tiafoe łatwo wygrywa swoje podanie. Czas na serwis Hurkacza

• 0:2 Polak pewnie serwował i podwyższył prowadzenie na 2:0 w 3. secie

• 0:1 Hurkacz przełamuje Tiafoe na otwarcie! Wykorzystał dopiero 5. break pointa i prowadzi 1:0 w 3. secie!

• Zaczynamy 3. seta!

• 6:7(1) Taaak! Hurkacz wygrywa tie-breaka 7:1 i wyrównuje stan meczu na 1:1 w setach!

• 6:6 To mamy tie-breaka na koniec tego dziwnego seta. Czy Hurkacz wyrówna na 1:1 w setach?

• 5:6 Dobre serwisy wyprowadzają Hurkacza na prowadzenie!

• 5:5 Amerykanin wyrównuje na 5:5. Będzie tie-break?

• 4:5 Hurkacz prowadzi 5:4, ale obronił dwa break pointy. Uff. Presja spada na Tiafoe

• 4:4 Tiafoe broni własny serwis i mamy remis 4:4.. Co teraz zrobi Hurkacz?

• 3:4 Co się dzieje z Hurkaczem?! Prowadził 4:0, a teraz dwa razy stracił serwis i zaraz nic nie zostanie z jego przewagi!

• 2:4 Pewny gem Tiafoe. Presja na Hurkaczu

• 1:4. Za szybko pochwaliliśmy Polaka. Właśnie przegrał własny serwis i ma już tylko jedno przełamanie przewagi

• 0:4 Co za gra Hurkacza w 2. secie! Przełamał rywala drugi raz i mknie po zwycięstwo w partii!

• 0:3 Polak błyskawicznie wygrał własne podanie i już ma 3:0!

• 0:2 Hurkacz przełamuje Tiafoe! Wykorzystał spadek koncentracji Amerykanina

• 0:1 Hurkacz wygrywa podanie, zaczyna 2. seta lepiej niż 1.

• Rusza 2. set

• 6:4 Miał Hurkacz break pointa na 5:5, ale go nie wykorzystał, a po chwili przegrał 1. seta 4:6.

• 5:4 Hurkacz po walce wygrywa czwartego gema w 1. secie. Zaraz musi jednak spróbować zatrzymać Tiafoe, bo inaczej przegra 1. seta

• 5:3 Imponująco gra Tiafoe przy własnym serwisie. Polak nie ma czego zbierać.

• 4:3 Kolejny gem do zera dla Hurkacza przy serwisie

• 4:2 Kolejny dobry gem serwisowy Amerykanina. Hurkacz nie ma na razie jak mu zagrozić

• 3:1 Tiafoe na razie gra bardzo pewnie. Ma komfort, bo szybko przełamał Polaka. Hubert musi więcej atakować

• 2:1 Uff, wygrał Hurkacz pierwszego gema w tym meczu. Ale bronił 2 break pointów. Nie gra na razie dobrze, musi podnieść poziom gry

• 2:0 Tiafoe łatwo wygrywa swój serwis i prowadzi już 2:0

• 1:0. Niestety źle zaczął Hubert, bo od straty własnego serwisu.

• Zaczynamy mecz!

• Chce przegonić Federera, Nadala i Djokovicia. "Zasłynął", gdy wyrzucono go z turnieju za skandaliczne słowa

Daniił Miedwiediew imponuje formą przed US Open. 23-letni Rosjanin mógłby być wzorem dla Huberta Hurkacza, od którego jest starszy równo o rok. Wzorem jedynie sportowym, a nie obyczajowym, bo Miedwiediew ma na koncie m.in. skandal rasistowski i konflikt ze Stefanosem Tsitsipasem.

• Polacy poznali rywali na US Open! Bardzo dobre losowanie dla Świątek i Hurkacza

Polacy poznali rywali na US Open! Bardzo dobre losowanie dla Świątek i Hurkacza

Polscy tenisiści poznali rywali w 1. rundzie wielkoszlemowego US Open 2019. Hubert Hurkacz zagra z Francuzem Jeremym Chardym, Iga Świątek z Serbką Ivaną Jorović, a Magda Linette z Australijką Astrą Sharmą.

• Hubert Hurkacz awansował do ćwierćfinału. Teraz turniejowa "10"

Hubert Hurkacz awansował do ćwierćfinału. Teraz turniejowa "10"

W nocy z środy na czwartek Hubert Hurkacz (40. w rankingu ATP) wyeliminował Feliciano Lopeza (63. w rankingu ATP) i awansował do ćwierćfinału turnieju ATP w Winston-Salem. Polski tenisista wygrał na wskutek kreczu Hiszpana. Gdy spotkanie zostało przerwane Hurkacz prowadził 6:3, 3:1.

• Hurkacz w Winston Salem przygotowuje się do US Open, który rusza w ponedziałek

• To ćwierćfinał turnieju ATP w Winston-Salem. Hurkacz jest 41. w rankingu ATP, a Amerykanin 52.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu Hubert Hurkacz - Frances Tiafoe!