0 : 3
Komentarze
Od?wie?
6
7:5 Gem, set, mecz dla Polaka! Kubot awansuje do drugiej rundy, gdzie czeka już na niego 156. w rankingu ATP Florent Serra, który nieoczekiwanie pokonał Feliciano Lopeza. (Lopez skreczował przy stanie 0:5 w pierwszym secie).

6:5 Kubot miał pewne problemy w swoim gemie serwisowym - trzeba było grać na przewagi, ale Polak ostatecznie wygrał swoje podania.

5:5 Nie udało się przełamać serwisu Becka. Kubotowi wciąż brakuje dwóch gemów do drugiej rundy.

5:4 Pierwszy serwował Kubot i błyskawicznie wygrał swoje podania.

4:4 W poniedziałek mecz został wznowiony od stanu 4:4 w trzecim gemie.

Mecz Kubota w niedzielę: Pierwszego seta Kubot wygrał 7:5, a w drugim był wyraźnie lepszy, zwyciężając 6:2. Tenisista z Lubina zajmuje obecnie 49. miejsce w rankingu ATP World Tour, a Beck - 104. Kubot i jego słowacki rywal wrócą na kort w poniedziałek. Lepszy w drugiej rundzie zagra ze zwycięzcą pojedynku między Francuzem Florentem Serrą a rozstawionym z numerem 15. Hiszpanem Feliciano Lopezem. W turnieju mężczyzn w niedzielę do drugiej rundy awansowało m.in. czterech reprezentantów gospodarzy, w tym rozstawiony z numerem piątym Jo-Wilfried Tsonga. Z kolei Nicolas Mahut wyeliminował Amerykanina Andy'ego Roddicka (nr 26.), który jednak nigdy nie specjalizował się w grze na "mączce". Pierwszych rywali pokonali też m.in. grający w stolicy Francji z "dziewiątką" Argentyńczyk Juan Martin del Potro oraz Hiszpan Fernando Verdasco (14.).