Roland Garros: Radwańskie odpadły w deblu

Agnieszka i Urszula Radwańskie odpadły w ćwierćfinale turnieju deblowego na kortach Rolanda Garrosa. Polki uległy 6:2, 4:6, 5:7 Chince Shuai Peng i Su-Wei Hsieh z Tajwanu.

Rywalki Radwanskich były rozstawione z numerem dziewiątym. W półfinale zmierzą się z Wiktorią Azarenką i Jeleną Wesniną.

Polki dominowały tylko w pierwszym secie, którego wygrały 6:2. Później sprawdziło się to co mówiły parę dni temu - gdy obie grają na sto procent swoich umiejętności, mogą wygrać z każdym. Dziś do optymalnej dyspozycji sporo zabrakło.

To nie był dobry dzień zwłaszcza dla Uli. W decydującym secie rywalki przełamały jej serwis przy stanie 5:3 dla Polek. Gdyby Radwańskie wygrały tego gema, wygrałyby cały mecz. Młodsza z sióstr miała do siebie wyraźne pretensje, ale jej gra już do końca spotkania nie uległa poprawie.

Porażka oznacza dla Polek pożegnanie z Paryżem. W singlu obie odpadły już wcześniej.

Wszystkie wyniki dziesiątego dnia turnieju znajdziesz tutaj ?