Najlepsze akcje Agnieszki Radwańskiej [WIDEO]

Sport.pl
31.03.2011 , aktualizacja: 01.04.2011 23:15
A A A Drukuj
Akcję Radwańskiej z meczu z Francesc± Schiavone obejrzały już setki tysięcy internautów. Heroicznie graj±ca Polka broniła raz po raz smecze rywalki, by na koniec fantastycznie skontrować. Sport.pl przygotował przegl±d najlepszych zagrań w wykonaniu Radwańskiej. Niektóre z nich wprawiały w osłupienie najlepsze tenisistki ¶wiata. Po jednym ze skrótów biegn±ca do piłki Maria Szarapowa ucieszyła kibiców okrzykiem 'O mój Boże'.

Agnieszka Radwańska pierwszy raz w karierze pokonała w dwóch setach (6:0, 6:2) Włoszkę Franceskę Schiavone. To był wspaniały mecz Polki, a jego ozdob± była akcja, która stała się hitem internetu.

  • Najlepsze akcje Agnieszki Radwańskiej [WIDEO] kretu23 01.04.11, 10:56

    Pamiętam stękanie i komentarze kilka lat temu w Luksemburgu bodajże. Radwańska to inna tenisistka i przeszła dalek± drogę. gratulacje.»

  • Najlepsze akcje Agnieszki Radwańskiej [WIDEO] tytus41 01.04.11, 22:26

    ...nie ma brzydkich kobiet tylko czasem wina brak. A mnie Aga podoba się i to na trzeĽwo.Jako tenisistka jest ¶wietna, nie mieli¶my chyba przed ni± lepszej. »

  • Idiotka i po co tak stęka? wwlzabki 01.04.11, 22:39

    Ogl±daj±c mecz tenisa w wykonaniu niektórych tenisistek mam wrażenie, że nie ogl±dam meczu tylko jakiego¶ taniego pornola...jęki, stęki, krzyki itp.Jezu, czy jaka¶ komisja może co¶ z tym »

Sport.pl