Siostry Radwańskie w 3. rundzie debla

Agnieszka i Urszula Radwańskie pokonały po zaciętym meczu tajwańsko-indyjską parę Chia-Jung Chuang - Sania Mirza 4:6, 7:6, 6:3. Rywalki były rozstawione w turnieju z numerem 14.

Agnieszka Radwańska w wywiadzie dla Sport.pl ?

Polki nie najlepiej zaczęły mecz, przegrywając pierwszego seta 4:6. Przełamanie nastąpiło w drugim secie, którego udało się wygrać dopiero w tie-breaku. Po zaciętej walce Agnieszka i Ula wygrały tą partię 7:5, a całego seta 7:6. Trzeci set poszedł już łatwiej i ostatecznie to Polki zagraja w trzeciej rundzie gry podwójnej. Spotkają się tam z rozstawionymi z numerem 2. Czeszką Kvetą Peschke i Amerykanką Lucy Raymond.

Agnieszka gra także ciągle w turnieju singlowym - o awans do 1/16 finału będzie walczyć z Ukrainką Kateryną Bondarenko. Ula niestety pożegnała się z turniejem już w pierwszej rundzie.

Więcej o tenisie w specjalnym serwisie Sport.pl - czytaj tutaj ?