Sport.pl
Komentarze (49)
Tenis. Agnieszka Radwańska coraz niżej w rankingu WTA
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • melimelo23

  Oceniono 4 razy 0

  Trzymam mocno kciuki, Pani Agnieszko. Jest Pani wielką tenisistką i wspaniałym sportowcem! Powodzenia we Francji!

 • malkontent58

  Oceniono 2 razy 0

  Cytat z was: "Roland Garros startuje 28 czerwca"....redaktorze; ten turniej zaczyna się 28 maja!!!! Ale czego tu wymagać od pseudodziennikarzyn gazety POwybiórczej???

 • eses2

  Oceniono 4 razy 0

  Te całe wypociny to jeden wielki bełkot...... Nie mówiąc już, że RG startuje 22 maja....

 • puch-atek

  Oceniono 8 razy 0

  bardzo dobrze! niech Aga odpocznie, zrelaksuje się a potem do booooooojjjjjjuuuuuuuu! Jak mówi mądre przysłowie: 'Odpoczywaj przed pracą'! Tym bardziej że pewnie przez wiele lat Aga przygotowywała się na wszystkie możliwe sposoby, i niewiele z tego wynikało jeśli idzie o zwycięstwa u wuja Wielkiego Szuja! A tu i latka nie te i trzeba leczyć kontuzje a nie zasuwać z niewyleczonymi. W pełni popieram takie spokojne podejście i maksymalizowanie energii. Tenis to ma być poza tym przyjemność gry a nie tylko wyczynowość, kasa i kolekcjonowanie pucharów, podczas gdy życie śmiga przed nosem prosto w niepowtarzalność. Nie mówiąc o tych koksiarach które poodbierały Adze co się da. Taka Szarapowa pamiętam po jakimś wygranym półfinale czy nawet finale kiedy grała jak później się dowiedzieliśmy na dopingu, śmiała się podczas konferencji prasowej i mówiła: 'Radwańska? A kto to taki?' Taki właśnie jest sport profesjonalny. Dla mnie Aga i tak jest najlepsza! I dziękuję jej dozgonnie za podniesienie popularności i poziomu polskiego tenisa i zapisanie się w annałach złotymi zgłoskami. Brawo, Aga!

 • bigark

  Oceniono 3 razy -1

  Podziwiałbym ją, gdyby się zupełnie wycofała. Swoją sławę najlepszej polskiej tenisistki ma, 20S baniek na koncie i po co niby ma się dalej użerać? Rodzinka, dzieci, podróże - czas leci ...

 • zenekciec

  Oceniono 1 raz -1

  Moze Ojciec Tadeusz wykonalby jakies egzorcyzmy ?

 • jjjano

  Oceniono 9 razy -1

  Mam nadzieje,że ta locha już nigdy nie wróci na szczyt!Olała kibiców w Rio!Dlatego nie ma szacunku u rodaków!

 • mechanik1234

  Oceniono 10 razy -2

  bezczelna i zarozumiała, gwiazdeczka pisu, ulubienica kaczafiego, przygasa. dobranoc

 • hornbeam

  Oceniono 6 razy -2

  I tak nie jest źle, bo mogło być gorzej. A gdyby ten konkretny plemnik w odpowiednim czasie nie połączył się z tą konkretną komórką jajową, to co by było? W sporcie dużo zależy od szczęścia!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX