Sport.pl

Tenis. Eugenie Bouchard najpierw słownie zaatakowała, a teraz pokonała Marię Szarapową! Ten uścisk dłoni...

W kontrowersyjnym pojedynku, poprzedzonym lawiną oskarżeń, Eugenie Bouchard wyeliminowała Marię Szarapową z turnieju WTA w Madrycie.
- Maria Szarapowa to oszustka, a oszuści powinni być usuwani ze sportu - tak mówiła Bouchard kilka dni temu o rosyjskiej rywalce. - To niesprawiedliwe wobec innych zawodniczek, które grają fair. WTA wysłało dzieciom wiadomość typu: "nawet jak będziecie oszukiwać, to i tak powitamy was z otwartymi ramionami". To nie jest w porządku, a Szarapowa już nie może być moim wzorem po tym, co zrobiła.

Nic dziwnego, że po tych słowach o ich pojedynku w drugiej rundzie madryckiego turnieju mówiło się więcej niż zwykle. Bouchard pokonała Szarapową po długim i dramatycznym meczu 7:5, 2:6, 6:4.

Po zakończonym meczu obie zawodniczki wprawdzie podziękowały sobie za grę, ale widać było, że w tradycyjnym uścisku dłoni brakowało wyraźnej serdeczności.Komentarze (12)
Tenis. Eugenie Bouchard najpierw słownie zaatakowała, a teraz pokonała Marię Szarapową! Ten uścisk dłoni...
Zaloguj się
 • anusza48

  Oceniono 1 raz 1

  No i brawo!To jest właśnie najlepszy sposób pokazania oszustom i oszustkom,gdzie jest ich miejsce!!! Brawo,Eugenie,bo to zwycięstwo pokazuje,że jest silna nie tylko "w języku"

 • vito3

  Oceniono 2 razy 0

  Jak będzie tolerancja dla Kosów to będzie szambo a nie uczciwa rywalizacja i tyle

 • leoleo

  Oceniono 3 razy -1

  bouchard wzmocnila zainteresowanie własne, szarapowej i plebsu meczem, transmisją; ciekawe czy to zaproponowali spece od marketingu?

 • janadamf

  Oceniono 7 razy -1

  Brakowalo tej szczerosci jaka promieniuje z Radwanskiej po przegranych meczach?

 • atp-pl

  Oceniono 2 razy -2

  Brakowalo serdecznosci! W tych usciskacj w wiekszosci brak serdecznosci, piszcie inteligentniej jesli jest ktos kto umie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX