Eugenie Bouchard poszła na randkę z kibicem! "Jest świetny"

Eugenie Bouchard poszła na randkę z kibicem, który wygrał z nią zakład związany z Super Bowl! Para wybrała się na mecz ligi NBA Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks. I wspólny wypad chyba się udał, bo kanadyjska tenisistka zapowiedziała, że będzie kolejna randka!
Przypomnijmy: podczas Super Bowl tenisistka zatweetowała "A przy okazji wiedziałam, że Atlanta wygra". - Jeśli Patriots wygrają, pójdziemy na randkę? - rzucił inny użytkownik. Kanadyjka przyjęła zakład. New England Patriots odrobili straty od stanu 3:28 i pokonali Atlanta Falcons po dogrywce 34:28.

W przerwie spotkania Bouchard została zapytana o przebieg randki. - Jest świetnie, on jest normalny! Byłam nieco zmartwiona, bo nie wiedziałam nawet jak wygląda, ale jest świetny.

John Goehrke nie mógł uwierzyć swojemu szczęściu. - Myślałem, że jest minimalna szansa na to, że mi odpisze, ale nie spodziewałem się, że się na to naprawdę zgodzi!

- Jak prawdziwy dżentelmen podjechał po mnie do hotelu, wręczył mi upominek i oto jesteśmy - opowiadała Bouchard.

- Czy będzie następna randka? - dopytywał reporter.

- Z pewnością! - rzuciła uśmiechnięta tenisistka.

Powalające zdjęcia zawodniczek w "Sports Illustrated"! Bouchard zachwyca [ZOBACZ]