Roland Garros. Federer odpadł z turnieju. Z Wawrinką bez szans

Szwajcar Roger Federer (2 ATP) przegrał ze swoim rodakiem Stanislasem Wawrinką 3:6, 4:6, 6:7 w ćwierćfinale turnieju Rolanda Garrosa.
0
Było to 19. starcie Federera z Wawrinką i trzecie przegrane. Spotkanie rozegrane przy bardzo mocnych podmuchach wiatru trwało dwie godziny i 12 minut. Wawrinka miał 43 wygrywające zagrania i 28 niewymuszonych błędów, a Federer odpowiednio 28 i 26.

W pierwszym secie Wawrince wystarczyło do wygrania seta jedno przełamanie przy stanie 1:1. W drugim Federer przegrał dwa swoje kolejne podania od stanu 3:3. W trzecim secie nie było przełamań. Wawrinka wygrał tie-breaka 7-4.

Sukienki, biżuteria, tatuaże, czyli tenisowa moda na kortach Rolanda Garrosa [ZDJĘCIA]

Zdjęcie Allright Rakieta tenisowa TITANIUM PRO Zdjęcie Rakieta tenisowa BABOLAT PULSION 102 Zdjęcie Rakieta tenisowa WILSON ENERGY XL
Allright Rakieta tenisowa T... Rakieta tenisowa BABOLAT PU... Rakieta tenisowa WILSON ENE...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info