Sport.pl

Roland Garros. Niesamowite zagranie Kubota. Rywale się pokłonili [WIDEO]

Nie tylko Agnieszka Radwańska potrafi dokonywać cudów rakietą. Łukasz Kubot w deblowym w meczu o ćwierćfinał Roland Garros wyczarował przy siatce takie zagranie, po którym rywale - bracia Bob i Mike Bryan - mu się pokłonili.
Kubot, grający w parze z Francuzem Jeremym Chardy'm, w drugim secie popisał się niesamowitym zagraniem. Po serwisie Mike'a Bryana, returnował Chardy, ale świetnie lot piłki przeciął Bob Bryan. Piłka leciała za plecy Kubota, ten nie mając szans już się obrócić, instynktownie wystawił rakietę za siebie, odbił piłkę, czym kompletnie zaskoczył stojącego po drugiej stronie siatki rywala. Publiczność oszalała, a Bryan pokłonił się przed Kubotem, doceniając jego zagranie.Błysk geniuszu Kubota to jednak za mało, by awansować do ćwierćfinału Rolanda Garrosa. Polak w parze z Francuzem przegrali z braćmi Bryanami w dwóch setach 4:6, 5:7 i odpadli z turnieju. Wynik równie dobrze, mówiąc nieskromnie, mógł być w drugą stronę. Prowadziliśmy w drugim secie, ale dwa razy przegrałem serwis. Widać nie jestem jeszcze w formie. Nie serwuję na tyle, na ile powinienem, czy na ile mnie stać. Nie popełniliśmy za dużo niewymuszonych błędów, ale Amerykanie dobrze returnowali. Wygrali ostatnią piłkę. Szkoda. Piłki były dość ciężkie i warunki były takie, że na pewno można było z Bryanami wygrać - ocenił po meczu Kubot.Piękna i Bestia. Schweinsteiger kibicuje Anie Ivanović


Zdjęcie Rakieta tenisowa BABOLAT PULSION 102 Zdjęcie Rakieta tenisowa junior HEAD RADICAL 19 JR Zdjęcie Wilson Rakieta tenisowa Grand Slam XL
Rakieta tenisowa BABOLAT PU... Rakieta tenisowa junior HEA... Wilson Rakieta tenisowa Gra...
Sprawdź ceny » Porównaj ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (16)
Roland Garros. Niesamowite zagranie Kubota. Rywale się pokłonili [WIDEO]
Zaloguj się
 • buul_to_jest_nasz_ostatni

  Oceniono 166 razy 148

  I to jest piękna kultura, a nie to co wyprawia ten cały Janowicz.

 • mysl.iwy

  Oceniono 142 razy 138

  Jureczku, patrz jak można być sympatycznym i uśmiechniętym nawet przegrywając piłkę, a grając w Wielkim Szlemie. To ludzie Ci płacą, a oni przychodzą na korty oglądać współzawodnictwo w sportowej i fair play atmosferze. To tenis nie piłka kopana – inny sport inna publiczność.

 • bukaj22

  Oceniono 83 razy 83

  Rewelacyjne zagranie Kubota i piękne zachowanie rywali. Brawo :}

 • szatan2012

  Oceniono 57 razy 55

  extra ! co za refleks i wyczucie przestrzeni, instynkt, niesamowite :-)

 • moler1

  Oceniono 23 razy 21

  ładne :-)

 • warszawiak67

  Oceniono 18 razy 18

  Piękna radość sportu!!

 • biko

  Oceniono 34 razy 2

  Publiczność wcale nie oszalała.
  Ucieszyli się i bili brawo, ale nikt tam nie oszalał

 • gandalf1899

  Oceniono 7 razy 1

  Bigosmiszcz lechmiszcz i realmadrytlove jesteście nudni już pajace :)

 • mariami

  Oceniono 13 razy 1

  Może dosyć tych prób skłócania naszych tenisistów, sportowców w ogóle, wartościowania, krytykanctwa, głupich uwag. Żałosne to jest, to wieczne niezadowolenie, krytykanctwo, prostacka złośliwośc. Jeden sportowiec ma taki charakter, inny zawodnik inaczej reaguje. I tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX