WTA Toronto. Radwańska wygrała ze Stephens i zagra w ćwierćfinale

Agnieszka Radwańska wygrała w 1/8 turnieju w Toronto 6:1, 7:6 z Amerykanką Sloane Stephens. Tym samym awansowała do ćwierćfinału, w którym zmierzy się z Włoszką Sarą Errani.

Click. Boom. Amazing! Przekonajcie się jakie to proste"

Agnieszka Radwańska w dobrym stylu awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA w Toronto. Polska tenisistka tylko w drugim secie miała chwilowy kryzys, ale ostatecznie pokonała rywalkę w dwóch setach.

W pierwszej partii Polka pewnie wygrała trzy pierwsze gemy i dopiero w czwartej partii pozwoliła sobie na chwilę rozluźnienia. Szybko jednak wróciła do dobrej, agresywnej gry oraz wymuszania błędów na rywalce, która często wyglądała na bezradną i szybko wyszła na prowadzenie 1:0 w setach.

Drugi set nie był już tak łatwy dla tenisistki z Krakowa. Stephens szybko wyszła na prowadzenie 4:1 i wydawało się, że czeka nas trzeci set. Przy późniejszym serwisie Polki Amerykanka miała nawet trzy break pointy i mogła prowadzić 5:1, ale Radwańska nie tylko odrobiła straty, ale też wygrała kolejne trzy gemy i wyrównała stan rywalizacji.

Następnie obie tenisistki wygrywały już swoje podania i doprowadziły do tie-breaka. Tam Amerykanka była w stanie ugrać zaledwie dwa punkty i to Polka awansowała do ćwierćfinału.