Tenis. Urszula Radwańska odpadła już w I rundzie turnieju w Toronto

Urszula Radwańska przegrała w trzech setach z Włoszką Flavią Pennettą i odpadła już w I rundzie turnieju w Toronto.
Polka niespodziewanie uległa Włoszce 3:6 6:3 2:6. Radwańska bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie przełamując rywalkę i wygrywając dwa pierwszego gemy. Kolejne pięć padło jednak łupem Pennetty i to Włoszka wygrała pierwszą partię 6:3.

W drugiej Radwańska zaczęła dużo lepiej i agresywniej serwować skracając wymiany i zmuszając rywalkę do błędów. Znów przy pierwszej okazji przełamała rywalkę, utrzymała tę przewagę do końca i doprowadziła do trzeciego seta.

W decydującej partii obie tenisistki bardzo dobrze rozpoczęły, niestety to Radwańskiej przytrafił się pierwszy moment dekoncentracji. Penetta wykorzystała już pierwszego break pointa, kilka chwil później znów przełamała Polkę tym samym wygrywając trzeciego seta do dwóch.

W turnieju wciąż jest rozstawiona z trójką Agnieszka Radwańska, która w pierwszej rundzie dostała wolny los, a w drugiej zmierzy się z lepszą z pary Yanina Wickmayer - Bethanie Mattek-Sands.