Sport.pl

Roland Garros. Fyrstenberg i Matkowski zagraj± z Niemcami

koma, PAP
29.05.2013 18:14
A A A
Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski zmierz± się w drugiej rundzie wielkoszlemowego turnieju tenisowego w Paryżu z Andre Begemannem i Martinem Emmrichem. Niemiecki debel pokonał w ¶rodę Hiszpanów Guillermo Garcię-Lopeza i Alberta Ramosa 6:3, 4:6, 6:3.
We wtorek Fyrstenberg i Matkowski wygrali na otwarcie rywalizacji z Czechami Janem Hajkiem i Radkiem Stepankiem 7:5, 6:3.

Do drugiej rundy awansowali także we wtorek Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz, pokonuj±c rozstawiony z numerem czwartym debel z Indii - Mahesh Bhupathi i Rohan Bopanna 7:5, 6:4. Następnymi przeciwnikami tej polskiej pary będ± Włosi Paolo Lorenzi i Potito Starace, którzy wygrali w ¶rodę z braćmi Sanchai i Sonchatem Ratiwatana z Tajlandii 6:4, 6:1.

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (1)
Zaloguj się
 • berghat

  Oceniono 1 raz 1

  ["Roland Garros: czerwona m±ka czy czerwona męka"

  Nienawidziłem szczerze gry na kortach ziemnych całe życie, więc rozumiem i współczuję tym, którzy nie odnosz± na tej nawierzchni sukcesów. Zawsze się pocieszałem faktem, że legenda tenisa Boris Becker, zwycięzca niezliczonych turniejów, wielkich szlemów i nr 1 w rankingu ATP przez wiele miesięcy, nigdy nie wygrał najmarniejszego senatorskiego turnieju na m±czce! W całej karierze…
  Korty ziemne preferuj± styl “przebijaczy”: trzeba “pracować” – biegać, ¶lizgać się, grać rozpaczliwe loby, slicy, skróty i przede wszystkim przebijać topspiny na ¶rodek kortu, żeby przypadkiem nie zrobić błędu. Wielu uważa to za szczyt atrakcyjno¶ci w tenisie – ja, z opisanych wyżej przyczyn, wręcz ....

  o tenisie na Roland Garros czytaj dalej na: odyseja1948.wordpress.com/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX