Australian Open. Agnieszka Radwańska: Torturowała rywalkę? Tak, próbowałam

Agnieszka Radwańska pokonała w II rundzie Australian Open Eugenie Bouchard 6:4, 6:2. Po meczu powiedziała, że jej celem było jak najszybsze zakończenie meczu, nawet jeśli rywalka miała przez to cierpieć.
Relacja z meczu Radwańska - Bouchard

- Wylosowanie Genie w II rundzie oznaczało trudny mecz. To było wyzwanie, więc jestem szczęśliwa, że potrafiłam wygrać w dwóch setach - mówiła Polka po ostatniej piłce. Jej rywalka jest 37. tenisistką świata, ale pod koniec 2014 roku była piąta w rankingu WTA.

W środę Radwańska od połowy pierwszego seta dominowała na korcie. W pomeczowym wywiadzie padło stwierdzenie, że torturowała swoją rywalkę. - Cóż, to właśnie starałam się robić, taka jest moja gra - skomentowała ze śmiechem.

Nogi Szarapowej czy nogi Bouchard?

Czy Agnieszka Radwańska wygra Australian Open 2016?
Komentarze (15)
  • matrix3

Oceniono 9 razy 9

Pytanie padło ale nie o torturowanie Bouchard. Radwańska została zapytana czy rywalki podchodzą do nie mowiąc aby ich nie ośmieszała na korcie , nie torturowała w pewnym sensie. . Radwańska odpowiedziała że nie ma tak silnych uderzeń jak rywalki i swoją grę opiera na długich wymianach . To mniej więcej tyle patałachy :)

• strong.ben

Oceniono 8 razy 8

Gienia za cienka na Agę, ale oczy ma ładne.

• bukaj22

Oceniono 5 razy 5

Gratulacje Aga. To był dobry mecz Polki.

• sztucznypolak

Oceniono 3 razy 3

Pamietam, jak Sabine Lisicki podczas przerwy pomiedzy gemami mowila placzac do swojej mamy "ja nie chce przegrac do zera". Przegrala 6:1, 6:1.

• bolektrolek123

Oceniono 2 razy 2

Brawo Aga!!! Mecz ciekawy lecz trochę się namęczyła ale to nic. Już teraz z górki.

• kapitan_popczyk

Oceniono 5 razy -1

Ciesze się, że wygrała ale jak zwykle po olbrzymich błędach przeciwniczki. Gdy Kanadyjce szło w 1 secie Radwańska przegrywała już 4:2, wtedy Bouchard zaczęła wywalać piłki. Niestety wieczne liczenie na błędy rywalki to za mało, żeby wygrać wielkiego szlema. Teraz nie króluje technika lecz siła i tego Agnieszce brakuje.

• tetradrachma

Oceniono 3 razy -3

Kochani, życze Polce wygrania całego turnieju, ale błagam, wiecej dystansu ! Przecież to Kanadyjka PRZEGRAŁA, a nie Radwańska WYGRAŁA ! Zobaczcie stosunek winer'ów Agi do niewymuszonych błędów Reni !