Australian Open. Williams zniszczyła rakietę na korcie [WIDEO]

Serena Williams, która sensacyjnie odpadła z Australian Open, przegrywając ze Sloane Stephens, w trakcie trzeciego seta efektownie zniszczyła swoją rakietę. Po przegranej wymianie wściekła Amerykanka kilkukrotnie uderzyła rakietą o kort, poważnie ją uszkadzając.
Mecz ćwierćfinałowy nie układał się po myśli Williams, gdy przegrała drugiego seta 7-5. Był to pierwszy stracony przez Williams set od wrześniowego US Open. Narzekająca na kontuzję pleców Amerykanka na początku trzeciego seta wyrzuciła piłkę za kort po serwisie rywalki, przegrywając tym samym trzeciego gema.

Błąd ten tak rozwścieczył Amerykankę, że postanowiła wyżyć się na rakiecie, którą uderzyła kilkukrotnie o kort. Następnie odrzuciła zniszczoną rakietę na swoją torbę sportową

Zapytana po meczu o ten incydent, Williams odrzekła, uśmiechając się: - To sprawiło mi radość, niestety...