WTA Finals. Znów zachwyty nad grą Radwańskiej! "Wszystkie zagrania nominowane do akcji miesiąca powinny być Radwańskiej" [WIDEO]

2
Agnieszka Radwańska pokonała Garbine Muguruzę 6:7, 6:3, 7:5 i awansowała do finału WTA Finals. Polka ponownie zachwyciła swoją grą komentatorów, dziennikarzy i kibiców, pokazując to, z czego słynie najbardziej - piękną grę. Rywalką Polki w finale będzie Petra Kvitova, która pokonała w półfinale Marię Szarapową.
Agnieszka Radwańska wielokrotnie wygrywa plebiscyty WTA na zagranie miesiąca, do niej też należą tytuły za zagranie roku 2013 i 2014. Wszystko wskazuje na to, że Polka może zdobyć kolejne takie wyróżnienia.

W meczu przeciwko hiszpańskiej tenisistce zachwyciła niejednokrotnie. W grze Polki było wszystko - piękne akcje przy siatce, loby, wygrane "przegrane" wymiany i znakomite returny. "Wszystkie zagrania nominowane do akcji miesiąca powinny być Radwańskiej" - powiedział do Joanny Sakowicz-Kosteckiej komentujący mecz w TVP Sport Michał Lewandowski.

Radwańska w pierwszym secie przy prowadzeniu 2:1 i serwisie Hiszpanki popisała się znakomitym dobiegnięciem do siatki i skrótem, przy którym Muguruza mogła tylko stanąć i patrzeć, jak piłka wpada w kort.

Kolejna akcja z pierwszego seta przy stanie 4:4 i serwisie Polki. najpierw drop shot, a potem kapitalny lob nad Hiszpanką.

A tutaj piękny skrót tuż za siatkę z drugiego seta.

Poniżej pokaz siły Radwańskiej i kapitalna akcja kończąca drugiego seta. Kibice poderwali się z krzesełek i bili brawo Polce.

Szczęście, czy umiejętności? - zastanawiano się po tym zagraniu Radwańskiej przy siatce.

Rywalką Polki w finale będzie Petra Kvitova, która w półfinale pokonała Marię Szarapową.