Sekcja Piłkarska Extra. "Wy, Polacy, mocno lekceważycie ekstraklasę. My i inni piłkarze z zagranicy ją doceniamy"

- Przyjechałem do Polski, poszedłem na rynek, wypiłem piwo. Reakcje były, jakbym kogoś zabił - mówi Gerard Badia z Piasta Gliwice. Razem ze swoimi kolegami z drużyny, Joelem Valencią i Jorge Felixem był gościem Pawła Wilkowicza w specjalnym odcinku Sekcji Piłkarskiej Extra pt. "La Casa del Futbol". Zapis programu w poniższym wideo.

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Oprócz rozmowy w programie zobaczymy również analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka oraz "Dogrywkę" Dominika Wardzichowskiego. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (70)
Sekcja Piłkarska Extra. "Wy, Polacy, mocno lekceważycie ekstraklasę. My i inni piłkarze z zagranicy ją doceniamy"
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 38 razy 12

  Polacy rasiści. Brzmi okropnie ale ... taka jest prawda.
  I nie nazywajcie innych "kolorowi" bo jak pojedziecie do na inny kontynent to tez będziecie dla nich "kolorowi", tyle że tam nie biją białych, wręcz przeciwnie... lubią turystów.
  Wstyd mi za Polskę.

 • fantomas200

  Oceniono 9 razy 7

  Ale, ale. W kwestii formalnej. Co ma tytuł do treści tego gniota?

 • tadeuszko

  Oceniono 8 razy 6

  Cytat w tytule specjalnie wyrwany z komtekstu aby wywołać chorą dyskusję. Można odnieść wrażenie że nikt z komentujących nie obejrzał programu. Dla nieogladajacych: Hiszpanowi chodziło o brak radości naszych rodaków a nie żadne uprzedzenia. Tak niewiele trzeba żeby uruchomić ujadanie. Ludzie ogarnijcie się

 • gayetaagonia

  Oceniono 10 razy 6

  Co za bzdury. Mam czuć źle bo jeden z drugim czują się źle? O matko

 • imprest

  Oceniono 8 razy 6

  Fajna trójka skromnych gości. Taki program który miałby skupiać się na niepowodzeniach Piasta, co w perspektywie gry Legii z Pogonią bardziej mnie rozbawiło.
  To trochę śmieszne i żałosne, jak każdy dziennikarz z Warszawy podkreśla odejście Jodły z Piasta jakby był podstawowym piłkarzem Piasta. Mimo sympatii do Tomka, niestety Jodła był ciekawym zmiennikiem i grał gdy Dziczek lub Hateley pauzował. Czy do dziennikarzy z Warszawy to w końcu dotrze :) ?
  Smaki na Valencię też już mają, ale Joel się nie zeszmaci jak Gwilia lub Novikovas.
  Zaraz pewnie usłyszę o kompleksie zaścianka. Hmmm niestety, gdyby dziennikarz poza klapkami na oczach zauważał też kluby z Poznania Białegostoku czy Krakowa może by to wtedy miało sens. A tak nawet u Wilkowicza wciąż widać ból tyłka i nieodżałowanie że piłkarzom z Legii po przekręcie z Lechią nie można było już pomagać bo cała Polska widziała, nawet Boniek się wkurzył.

 • lesnywladek1

  Oceniono 6 razy 4

  Wstyd grać w ekstraklasie, jak nic nie potrafisz to zostań kierowcą tira a jak nie masz talentu do sportu to graj w ekstraklasie

 • obywateleu

  Oceniono 22 razy 4

  Jak jedzie się do innego kraju, to trzeba dostosować się. Swoją drogą pamiętam jak w ustronnym miejscu na osiedlu piliśmy piwo i robiliśmy przenośny grill, podjechał polonezem dzielnicowy pogadaliśmy zjadł kiełbaskę i pojechał dalej a my siedzieliśmy do ostatniej butelki piwa i ostatniej kiełbasy... normalne czasy .

 • szczerydobolu

  Oceniono 14 razy 2

  Hmmm. Może dlatego że nic sobą nie reprezentuje??? I jak oglądam Zenadoklase to nw czy to amatorzy grają z gimnazjum czy profesjonalni piłkarze ?? A już nie wspomnę o jakości szkoleń.. jednym słowem Żenada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX