Sekcja Piłkarska Extra. Carlo Ancelotti jest zawiedziony. Nie zrealizował planu z Piotrem Zielińskim

Carlo Ancelotti jest zachwycony Piotrem Zielińskim, ale i tak jest zawiedziony, bo nie zrealizował w pełni swojego planu związanego z Polakiem. O szczegółach odpowiedział w Sekcji Piłkarskiej Extra Mateusz Święcicki, dziennikarz Eleven Sports. Fragment programu w poniższym materiale wideo.

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Oprócz rozmowy w programie zobaczymy również analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (4)
Sekcja Piłkarska Extra. Carlo Ancelotti jest zawiedziony. Nie zrealizował planu z Piotrem Zielińskim
Zaloguj się
 • radek_sziwa

  0

  Jest za a nawet przeciw.

 • sdud

  0

  Często zastanawiam się, dlaczego polscy dziennikarze obawiają się obiektywnie oceniać polskich piłkarzy? A odpowiedź chyba brzmi: bo nie będą ich zapraszać do krajów w których grają i nie będą z nimi rozmawiać (jak J. Janowicz)...

 • gazelot

  0

  Jest tak zachwycony, że aż rozczarowany..

 • segregator-a5

  Oceniono 1 raz -1

  To wszystko wina telewizji. Telewizja kłamie! Zniekształca grę Zielińskiego i pewnie pozostałych polskich kopaczy również. W Rosji też pewnie nie było tak źle, jak się ludziom przed telewizorami wydawało.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX