Sekcja Piłkarska Extra. "Jerzy Brzęczek ma sporą przewagę nad Adamem Nawałką, ale jest traktowany pogardliwie"

Jerzy Brzęczek ma sporą przewagę nad Adamem Nawałką w niektórych elementach, ale mimo to jest traktowany pogardliwie przez kibiców - stwierdził Mateusz Święcicki w Sekcji Piłkarskiej Extra. Cały fragment programu w poniższym materiale wideo.

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Oprócz rozmowy w programie zobaczymy również analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (17)
Sekcja Piłkarska Extra. "Jerzy Brzęczek ma sporą przewagę nad Adamem Nawałką, ale jest traktowany pogardliwie"
Zaloguj się
 • ronaldingo

  Oceniono 6 razy 6

  Brzęczek padł ofiarą sytuacji.. tzn po Adamie Nawałce większość chciała selekcjonera zagranicznego, mając już dość tzw "polskiej myśli szkoleniowej". Ale za kadencji Bońka chyba to sie nie stanie...

 • janek58kos

  Oceniono 3 razy 3

  Aktualne dziadostwo w polskiej, reprezentacyjnej pilce, bierze sie od mianowania Smudy selekcjonerem - wtedy selekcjonerem powinien bezapelacyjnie zostac Henryk Kasperczak. Potem, po Smudzie , zamiast Kasperczaka, reprezentacje przejal Fornalik, ktorego selekcjonerstwo zakonczylo sie katastrofa : na szesc zespolow w grupie eliminacyjnej do finalow MS w Brazyli 2014, Polacy zajeli przedostatnie miejsce, w grupie wyprzedzilismy wtedy jedynie San Marino. Po Fornaliku, zamiast Kasperczaka, powolano na selekcjonera Nawalke , ktory , co prawda, radzil sobie w eliminacjach, moze rowniez dzieki temu, ze zwiekszono liczbe druzyn-uczestnikow finalow tak ME, jak i MS, ale na turniejach mistrzowskich prezentowal, niestety, dziadostwo.Teraz jest Brzeczek, ale mnie ciagle gnebi pytanie , dlaczego swej szansy z kadra nigdy nie zostal jedyny polski, zawodowy trener- selekcjoner : Henryk Kasperczak ?

 • scierplaminoga

  Oceniono 3 razy 3

  ani Brzęczek, ani Nawałka nie mają większego wpływu na tą kadrę. Lepsze mecze od eliminacji euro2016 do dziś były zasługą koncentracji, formy klubowej i dużej dozie szczęścia w danym dniu.

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 5 razy 3

  Brzęczek to niech się lepiej zajmie przemysłem curkowniczym jak Dyzma!

 • janek58kos

  Oceniono 2 razy 2

  Aktualne dziadostwo w polskiej, reprezentacyjnej pilce bierze sie od mianowania Smudy selekcjonerem - zselelkcjonerem wtedy powinien bezapelacyjnie zostac Henryk Kasperczak. Potem, po Smudzie , zamiast Kasperczaka, reprezentacje przejal Fornalik, ktorego selekcjonerstwo zakonczylo sie katastrofa : na szesc zespolow w grupie eliminacyjnejdo finalow MS w Brazyli 2014, Polacy zajeli przedostatnie miejsce, w grupie wyprzedzilismy wtedy jedynie San Marino. Po Fornaliku, zamiast Kasperczaka, powolano za selekcjonera Nawalke , ktory , co prawda, radzil sobie w eliminacjach, ale na turniejach mistrzowskich prezentowal, niestety, dziadostwo.Teraz jest Brzeczek, ale mnie ciagle gnebi pytanie , dlaczego swej szansy z kadtra nigdy nie zostal jedyny polski, zawodowy trener- selekcjoner : Henryk Kasperczak.

 • antropoid

  Oceniono 2 razy 2

  Nie Brzęczkiem kibice gardzą, tylko makabryczną kopaniną, jaką serwuje jego drużyna.

 • as.pik

  Oceniono 2 razy 2

  A nie macie wersji dla umiejących czytać? Szkoda mi czasu na oglądanie i słuchanie czegoś, co zapewne trwa kilka minut, a można streścić w pięciu zdaniach.

 • koszernywieprz

  Oceniono 2 razy 2

  Aaaaa! Przez kibiców. Bo już myslałem...

 • algreg

  Oceniono 3 razy 1

  ale chromolicie Hipolicie. żaden z treneiro nie był tak pogardzany jak Nawała

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX