Sport.pl

Znamy skład na Estonię! Szczęsny w bramce, Borysiuk i Sobiech od pierwszej minuty

1 : 0
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Środa 15.08.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Estonia
0
1
1
Polska
0
0
0
Składy i szczegóły
Estonia
Bramki: Vassiljev (90+1)
Kartki: Puri, Dmitrijev, Voskoboinikov - żółte
Skład: Pareiko - Sisov, Barengrub, Morozov, Kruglov (56 - Teniste) - Puri, Dmitrijev (83 - Mosnikov), Vunk (56 - Vassiljev), Lindpere (56 - Kink) - Ojamaa (46 - Saag), Oper (46 - Voskoboinikov)
Polska
Kartki: Perquis, Rybus - żółte
Skład: Szczęsny - Piszczek, Wasilewski, Perquis, Wawrzyniak - Błaszczykowski (84 - Piech), Polanski, Borysiuk (68 - Gol), Rybus (56 - Grosicki) - Sobiech (46 - Mierzejewski), Lewandowski
Selekcjoner Waldemar Fornalik ogłosił skład na towarzyski mecz Polska - Estonia, który będzie jego pierwszym spotkaniem w nowej roli. W meczu, który rozpocznie się w Tallinnie o 20:45, w pierwszym składzie zobaczymy m.in. Wojciecha Szczęsnego, Ariela Borysiuka i Artura Sobiecha. Zapraszamy do śledzenie Relacji Z Czuba i Na Żywo z meczu na Sport.pl


Pewną niespodzianką jeśli chodzi o taktykę naszego zespołu jest wystawienie dwóch napastników - obok Roberta Lewandowskiego od pierwszej minuty zobaczymy Artura Sobiecha, który na Euro 2012 nie zagrał choćby jednej minuty.

W bramce stanie Wojciech Szczęsny, który na początku Mistrzostw Europy stracił miejsce w podstawowym składzie na rzecz Przemysława Tytonia.

Skład na mecz z Estonią:

Szczęsny - Piszczek, Wasilewski, Perquis, Wawrzyniak - Błaszczykowski, Polanski, Borysiuk, Rybus - Sobiech, Lewandowski

Więcej o: