Obstawił całą kolejkę ekstraklasy. Za 10 zł wygrał ogromne pieniądze

W miniony weekend, po raz pierwszy od siedmiu lat, żaden z gospodarzy nie wygrał meczu w kolejce ekstraklasy. Taki scenariusz przewidział jeden z graczy Fortuny, który poprawnie wytypował osiem rezultatów PKO BP Ekstraklasy. Za postawione 10 zł wygrał dzięki temu ponad 180 tys.

Niespodziewana porażka Legii na własnym boisku czy nieoczekiwany remis Lechii Gdańsk z ŁKS-em. Jeden z graczy Fortuny poprawnie wytypował wszystkie wyniki 1. kolejki nowego sezonu ekstraklasy. Za postawione 10 zł zgarnął aż 131 tys. oraz 50 tys. bonusu za trafne wskazanie rezultatów całej serii gier w jednej lidze.

Wygrana została potwierdzona przez wspomnianego bukmachera w jego mediach społecznościowych. Ostatni mecz, który zadecydował o wygranej, odbył się w poniedziałek. Gracz postawił na remis Wisły Płock z Górnikiem Zabrze. "Nafciarze" od 48. minuty prowadzili co prawda 1:0 po bramce zdobytej z rzutu karnego przez Dominika Furmana, ale w 77. minucie Igor Angulo doprowadził do wyrównania. Było jednak blisko do tego, by kupon wygrany nie był, bo Hiszpan mógł strzelić dwa gole. W pierwszej połowie spotkania nie wykorzystał jednak jedenastki, obronionej w efektowny sposób przez Bartłomieja Żynela.