SSC Napoli - Arsenal F.C. Drużyna Milika i Zielińskiego podniesie się po laniu w Londynie? Sprawdź, gdzie oglądać ćwierćfinał LE. Transmisja TV, stream online, na żywo, 18.04

Liga Europy 2018/2019. W środę zakończyły się ćwierćfinałowe zmagania w Lidze Mistrzów. Dziś do rewanżów przystąpią uczestnicy Ligi Europy. Po wyjazdowej porażce 0:2 z Arsenalem, Napoli zdecydowanie oddaliło się od półfinału. Jak drużyna Milika i Zielińskiego poradzi sobie w rewanżu na Stadio San Paolo?

Zespół Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego czeka dziś niezwykle trudne zadanie. Przed tygodniem, w pierwszej odsłonie ćwierćfinału Ligi Europy, Napoli przegrało na Emirates Stadium 0:2. Arsenal zaprezentował się zdecydowanie lepiej i dwubramkowe prowadzenie zapewnił sobie już w pierwszej połowie. W 14. minucie drużyna Unaia Emery'ego mogła świętować po golu Aarona Ramseya. 11 minut później, po strzale Lucasa Torreiry, piłka nieszczęśliwe dla Napoli, odbiła się od Kalidou Koulibaly'ego i wpadła do bramki neapolitańczyków.

W pierwszym składzie na mecz z „Kanonierami” znalazł się Piotr Zieliński. Słabo grające Napoli zdołało przez 90. minut stworzyć jedynie dwie dobre sytuacje do zdobycia bramki – pierwszą zmarnował Lorenzo Insignie, a drugą wspomniany Zieliński. Polak dostał dobre podanie na piąty metr od bramki strzeżonej przez Petra Cecha, zaatakował piłkę wślizgiem, ale nie oddał celnego strzału. Arkadiusz Milik pojawił się na boisku w 66. minucie zastępując Driesa Mertensa.

Podopieczni Carlo Ancelottiego przystąpią do rewanżu po wyjazdowym zwycięstwie w lidze z A.C. CheivoVerona – 3:1 (dwie bramki Koulibalyego i trafienie Milika). Z kolei Arsenal, również w delegacji, okazał się lepszy od Watfordu – 1:0 (gol Pierre-Emericka Aubameyanga).

SSC Napoli - Arsenal F.C. Gdzie oglądać ćwierćfinał Ligi Europy? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV rewanżowego spotkania Ligi Europy między Napoli i Arsenalem przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. W Internecie spotkanie obejrzymy na platformach: Ipla i NC+GO. Przedmeczowe studio rozpocznie się o godzinie 18:00, a na stadion przeniesiemy się o godz. 20:50.