Sport.pl

Oficjalnie: Iker Casillas zdradził kiedy zakończy karierę. Skomentował też nowy transfer Realu Madryt

Iker Casillas, legendarny bramkarz Realu Madryt, który kontynuuje karierę w FC Porto zdradził kiedy zawiesi buty na kołku. Hiszpan skomentował też transfer niedawny transfer Edera Militao do Madrytu.

Iker Casillas wkrótce przedłuży kontrakt z FC Porto. Bramkarz zdradził, kiedy zakończy karierę

Iker Casillas przeniósł się do FC Porto w 2015 roku. Wcześniej w barwach Realu wystąpił w ponad 700 oficjalnych spotkaniach i stał się jedną z klubowych legend. Choć bramkarz wciąż pozostaje w świetnej formie, a jego obecny klub awansował do ćwierćfinału Ligi Casillas myśli już powoli nad zawieszeniem butów na kołku.

W rozmowie z „El Dia Despues” Casillas Casillas ujawnił, że wkrótce podpisze nowy, dwuletni kontrakt z Porto. Jak sam przyznał, po wypełnieniu umowy prawdopodobnie zakończy swoją bogatą karierę: „W tym tygodniu przedłużę kontrakt z Porto na dwa kolejne sezony. Po zakończeniu tej umowy będę miał już 40 lat więc prawdopodobnie moja kariera zakończy się właśnie tutaj” – wyjawił Casillas. 

Eder Militao pierwszym transferem Realu Madryt. Casillas chwali klubowego kolegę

„Królewscy” ogłosili niedawno pozyskanie młodego obrońcy FC Porto – Éder Militão. Casillas zdecydowanie pochwalił tę transakcję Realu: „To doskonała decyzja kierownictwa klubu. Pozyskali świetnego gracza z ogromnym potencjałem. Porto postawiło na Militão mimo młodego wieku zawodnika i nie zawiedliśmy się. Jestem pewien, że powiedzie mu się w Realu, jednak przestrzegłem go, że adaptacja w tak wielkim klubie, jak i w nowym kraju zawsze jest wyzwaniem” – powiedział 167-krotny reprezentant Hiszpanii. 

Więcej o:
Skomentuj:
Oficjalnie: Iker Casillas zdradził kiedy zakończy karierę. Skomentował też nowy transfer Realu Madryt
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX