Liga Europy. Pogrom Interu! Chelsea też pewnie wygrała i zagra w 1/8 finału [PODSUMOWANIE]

Chelsea wygrało 3:0 z Malmo, a Inter 4:0 z Rapidem Wiedeń. Tym samym oba zespoły awansowały do kolejnej rundy Ligi Europy. W 1/8 finału zobaczymy także Napoli, Arsenal oraz Dynamo Kijów, gdzie gra Tomasz Kędziora.

W pierwszej połowie Chelsea męczyła się ze szwedzkim zespołem, ale w drugiej połowie już sobie łatwo poradzili. Dla londyńczyków trafiali: Giroud, Barkley (bezpośrednio z rzutu wolnego) oraz Hudson-Odoi. Tydzień temu również zwyciężyli, ale 2:1. Inter też odniósł dwie wygrane. W Wiedniu skromnie pokonali Rapid (1:0), a w Mediolanie wygrali aż 4:0, a bohaterem spotkania był Perisić, autor gola oraz asysty.

Arsenal też gra dalej

Tydzień temu Kanonierzy niespodziewanie przegrali na wyjeździe 0:1 z BATE Borysów. Ale sensacji nie będzie. I wiadome to już było po pięciu minutach rewanżu, kiedy Volkov strzelił samobója. Później dla Arsenalu trafiali obrońcy: Mustafi i Sokaratis

W 1/8 finału zobaczymy także Napoli, które wygrało dwumecz z FC Zurych aż 5:1. Największą niespodzianką jest fakt, że Bayer Leverkusen został wyeliminowany przez Krasnodar.