Włoski komentator znowu "oszalał" po golu Krzysztofa Piątka. To hit internetu [WIDEO]

Krzysztof Piątek świętuje gola  na 3:0 w meczu AC Milan - Cagliari

Krzysztof Piątek świętuje gola na 3:0 w meczu AC Milan - Cagliari (ANTONIO CALANNI/AP)

Włoski komentator sportowy Tiziano Crudeli bardzo ekspresyjnie reagował po ostatnich bramkach Krzysztofa Piątka dla Milanu. Wideo z reakcją dziennikarza z meczu z Cagliari jest hitem internetu.

Tiziano Crudeli to nie tylko włoski komentator piłki nożnej, ale także prywatnie kibic AC Milan. Dziennikarz miał okazję relacjonować ostatnio trzy spotkania mediolańskiej drużyny: przeciwko Napoli w Pucharze Włoch oraz ligowe przeciwko Romie i Cagliari. W każdym z nich gola strzelał Krzysztof Piątek (z Napoli nawet dwa), na co Crudeli reagował bardzo ekspresyjnie. - Piątek, Piątek, Piątek! Gol! Dublet! Mój pistolet działa, a twój nie! - krzyczał w studiu doświadczony komentator po każdej bramce Piątka, naśladując charakterystyczną cieszynkę polskiego napastnika.

Niedzielny mecz Milanu z Cagliari zakończył się wynikiem 3:0. Krzysztof Piątek strzelił ostatnią bramkę tego meczu.

 
 
 

Krzysztof Piątek na ustach całych Włoch

Krzysztof Piątek po transferze z Cracovii do Genoi bardzo szybko zadomowił się na boiskach Serie A. W styczniu za 35 mln euro został kupiony przez AC Milan, w którym od początku imponuje formą. Za sprawą swojej skuteczności i oryginalnego sposobu okazywania radości ze zdobytych bramek otrzymał we Włoszech przydomek ""Il Pistolero".

Lato. Quiz wiedzy ogólnej
1/20"Lato, laaato / Lato wszędzie / Zwariowało oszalało moje serce" śpiewała ____ Nieżywych Schabuff.
Zobacz także
  • Krzysztof Piątek z kolejnym golem dla Milanu Piątek się nie zatrzymuje! W taki sposób strzelił czwartego gola w barwach Milanu [WIDEO]
  • Krzysztof Piątek goni lidera klasyfikacji strzelców Serie A. Ile brakuje mu do Ronaldo?
  • Serie A. Zacięta walka o koronę króla strzelców. "Osiągnął kosmiczny poziom" [WIDEO]

Najnowsze informacje