Sport.pl

Jose Mourinho rozpocznie nową pracę. Będzie gospodarzem programu w rosyjskiej telewizji

Jose Mourinho będzie gospodarzem programu piłkarskiego w rosyjskiej telewizji RT (wcześniej Russia Today). Dla Portugalczyka będzie to powrót do stacji, dla której pracował w roli eksperta podczas ubiegłorocznych mistrzostw świata.

Mourinho będzie gospodarzem programu dotyczącego Ligi Mistrzów. Jego pierwszy odcinek w rosyjskiej telewizji pojawi się 7 marca. - Program będzie oferował unikalne analizy portugalskiego trenera, dotyczące wszystkich meczów Ligi Mistrzów. Dodatkowo będzie pokazywał specjalne materiały zakulisowe - słyszymy w oficjalnym spocie reklamowym programu.

 

Premierowy odcinek programu zostanie wyemitowany po zakończeniu pierwszych meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów. Mourinho w nowej roli będzie pracował do 1 czerwca, aż do finału rozgrywek. 

Mourinho pozostaje bezrobotny od momentu zwolnienia z Manchesteru United w grudniu ubiegłego roku. Portugalczyk stracił pracę w klubie z Premier League po 144 spotkaniach. Na stanowisku szkoleniowca "Czerwonych Diabłów" zastąpił go ich były zawodnik, Ole Gunnar Solskjaer.

Więcej o: