Transferowy hit Barcelony. Mistrz Hiszpanii kupi najgroźniejszego rywala Lewandowskiego

CLAUDE PARIS/AP

FC Barcelona ustaliła warunki kontraktu z Luką Joviciem, najlepszym strzelcem Bundesligi, który aktualnie występuje w Eintrachcie Frankfurt - informuje "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

Niemiecki dziennik poinformował, że Barcelona ustaliła warunki kontraktu z Joviciem. Teraz władze katalońskiego klubu muszą porozumieć się z Eintrachtem Frankfurt lub Benfiką. To właśnie z klubu z Lizbony serbski napastnik jest wypożyczony do Eintrachtu.

Negocjacje najprawdopodobniej trzeba będzie jednak prowadzić z klubem z Niemiec, bo ma on zagwarantowaną możliwość pierwokupu piłkarza za 12 mln euro i wszystko wskazuje na to, że z niej skorzysta. Bardzo możliwe więc, że jego szefowie tuż po wykupieniu wychowanka Crveny Zvezdy, sprzedadzą go do Barcelony za wyższą kwotę. Portal "Transfermarkt" wycenia go na 40 mln euro.

Jović walczy z Lewandowskim o koronę króla strzelców

21-letni napastnik Eintrachtu to rewelacja sezonu Bundesligi. Dotychczas strzelił on 14 goli, dzięki czemu zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi niemieckiej. Tuż za nim znajduje się Robert Lewandowski, który w lidze do tej pory zdobył 13 bramek.

Lato. Quiz wiedzy ogólnej
1/20"Lato, laaato / Lato wszędzie / Zwariowało oszalało moje serce" śpiewała ____ Nieżywych Schabuff.
Zobacz także
  • Bundesliga. Dietmar Hamann znowu przemówił na temat Roberta Lewandowskiego
  • Robert Lewandowski. Telewizja Sky Sports wydała oświadczenie ws. krytyki Polaka
  • Robert Lewandowski i David Alaba cieszą się z kolejnego zwycięstwa Bayernu Monachium Robert Lewandowski zapowiada pobicie kolejnego rekordu. To jego cel

Najnowsze informacje