Napoli - Sampdoria. Milik znowu strzelił! Goni Piątka [WIDEO]

Minuta po minucie - najpierw Arkadiusz Milik, później Lorenzo Insigne. Mecz Napoli z Sampdorią został rozstrzygnięty w dwie minuty. Wynik na 3:0 w końcówce spotkania ustalił Simone Verdi. Milik zdobył dwunastą bramkę w tym sezonie i do Krzysztofa Piątka traci już tylko jednego gola.
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]

• Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
  • Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? "Koszt byłby o trzy czwarte niższy"
  • Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera