Krzysztof Mączyński znalazł nowy klub! Były reprezentant Polski na testach medycznych

Polska - Słowenia 1:1

Polska - Słowenia 1:1 (MIECZYSŁAW MICHALAK)

Krzysztof Mączyński przejdzie w piątek testy medyczne w Śląsku Wrocław - informuje "Przegląd Sportowy". Były reprezentant Polski w środę rozstał się z Legią Warszawa.

Krzysztof Mączyński zostanie nowym piłkarzem Śląska Wrocław. Od podpisania kontraktu z dolnośląskim klubem dzielą go pozytywne testy medyczne. Jego umowa ma obowiązywać do 2021 roku - podaje "Przegląd Sportowy".

Mączyński trafił na Łazienkowską półtora roku temu z Wisły Kraków. Kosztował 500 tys. euro. W tym sezonie wystąpił w 11 z 15 spotkań Legii. Za kadencji Ricardo Sa Pinto zagrał jednak tylko dwa razy: w rewanżowym meczu z F91 Dudelange (76 minut) i z Wisłą Płock (25 minut). W zespole mistrza Polski zarobił blisko 3 miliony złotych.

Krzysztof Mączyński został we wrześniu odsunięty od treningów z pierwszym zespołem Legii Warszawa. Taką decyzję podjął Ricardo Sa Pinto, portugalski trener Legii. W środę klub poinformował, że rozwiązał kontrakt z byłym reprezentantem Polski. - Wiedziałem, że nie wrócę do pierwszego zespołu, dopóki pracuje z nim Ricardo Sa Pinto. Nie był godzien podania ręki - stwierdził Mączyński w rozmowie z Izą Koprowiak, dziennikarką "Przeglądu Sportowego".

Słony. Quiz wiedzy ogólnej
1/20Wyrażenie ''zapłacić słono'', oznacza, ze zapłacimy za coś:
Zobacz także
  • Legia Warszawa. Krzysztof Mączyński: Ricardo Sa Pinto nie był godzien podania mi ręki
  • Krzysztof Mączyński odchodzi. Legia Warszawa rozwiązała kontrakt
  • Legia Warszawa. Dlaczego Krzysztof Mączyński został zesłany do rezerw?

Najnowsze informacje