Sport.pl

Dyrektor sportowy Genoi: Krzysztof Piątek nie odejdzie nigdzie w styczniu

- Mogę potwierdzić, że Piątek nie przejdzie nigdzie w styczniu. Mamy jasne cele na ten sezon i nie chcemy stracić ważnych piłkarzy w styczniu, szczególnie Piątka - powiedział Giorgio Perinetti, dyrektor sportowy Genoi w Sky Sports.

Według hiszpańskich mediów Piątkiem interesuje się mocno Barcelona, która poszukuje następcy dla 31-letniego Luisa Suareza. Przedstawicieli klubu zachwycił rewelacyjny początek sezonu w wykonaniu polskiego napastnika, który strzelił dziewięć goli w swoich pierwszych 11 meczach w Serie A. Licząc wszystkie rozgrywki klubowe ma 13 trafień w 12 spotkaniach. Nie dziwne, że szybko zaczęto mówić o zmianie klubu na lepszy.

Ale Genoa nie zamierza się pozbywać Piątka. - Mogę potwierdzić, że Piątek nie przejdzie nigdzie w styczniu. Mamy jasne cele na ten sezon i nie chcemy stracić ważnych piłkarzy w styczniu, szczególnie Piątka - stwierdził dyrektor sportowy klubu w Sky Sports.

Krzysztof Piątek będzie miał kolejnego trenera?

Potem Perinetti był jeszcze przepytywany przed Radio CRC, w którym potwierdził, że klub dostał ofertę od Napoli, które też Piątkiem się interesuje. - Tak, dostaliśmy od nich propozycję, ale nie był to odpowiedni moment. Co będzie w czerwcu, pomyślimy - powiedział. 

Po 11 kolejkach Serie A Genoa zajmuje 11. miejsce z 14 punktami na koncie.

Więcej o:
Komentarze (4)
Genoa nie odda Piątka w styczniu. "Nigdzie nie przejdzie"
Zaloguj się
  • 100-lec

    Oceniono 6 razy 4

    będą sobie pluli w brodę, że nie wzięli

  • mariovanpetersen

    Oceniono 2 razy -2

    Rudy robi wszystko żeby Krzychu nie był lepszy od Lewego,za to wzial kase od menagera...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX