West Ham United pokonał Manchester United. Piękna parada Fabiańskiego!

W sobotnim meczu 7. kolejki Premier League West Ham United pokonał na własnym stadionie Manchester United 3:1. Łukasz Fabiański nie miał zbyt wiele pracy, ale zdołał popisać się świetną interwencją.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 7. minucie, kiedy Zabaleta dośrodkował w pole karne, a Anderson fantastycznym strzałem piętą pokonał De Geę. Pod koniec pierwszej połowy Jarmołenko oddał groźny strzał, ale piłka odbiła się rykoszetem od Lindelofa i zmyliła hiszpańskiego bramkarza.

W 71. minucie Shaw dośrodkował w pole karne, a Rashford efektownym strzałem piętą pokonał Fabiańskiego i było 1:2. Chwilę wcześniej Polak popisał się kapitalną interwencją, kiedy fantastycznie wybronił strzał Felainiego.

Radość z gola kontaktowego nie trwała długo, bo 180 sekund po golu Rashforda Arnautović wykorzystał katastrofalny błąd w ustawieniu obrony United i podwyższył na 3:1.

Ta porażka stawia pod znakiem zapytania przyszłość Jose Mourinho. Manchester United zajmuje dopiero ósme miejsce w tabeli.

Po zwycięstwie "Młoty" awansowały na 12. miejsce Premier League. Prowadzi Liverpool.