Lekkoatletyczne mistrzostwa Europy 2018. Dramat Karola Hoffmana. Kontuzja 29-latka

Wicemistrz Europy z Amsterdamu, Karol Hoffman, przed pierwszym skokiem kwalifikacyjnym w konkursie trójskoczków doznał kontuzji. Polak najprawdopodobniej doznał urazu ścięgna achillesa.

Hoffman kontuzji nabawił się podczas rozbiegu przed pierwszym skokiem kwalifikacyjnym. Polak przebiegł kilka metrów i po chwili upadł, łapiąc się za ścięgno achillesa, z którym już wcześniej miał problemy. Właśnie z ich powodu w Berlinie startował ze specjalnie przyklejonymi taśmami.

Karol Hoffman doznał kontuzji podczas lekkoatletycznych ME w BerlinieKarol Hoffman doznał kontuzji podczas lekkoatletycznych ME w Berlinie TVP Sport

Hoffman bardzo długo czekał na pomoc medyczną. Na początku kontuzjowaną nogę jako pierwsza opatrzyła arbiter prowadząca konkurencję. Błyskawicznie przyłożyła Polakowi lód, a później kilkukrotnie wzywała lekarzy.

Karol Hoffman doznał kontuzji podczas lekkoatletycznych ME w BerlinieKarol Hoffman doznał kontuzji podczas lekkoatletycznych ME w Berlinie TVP Sport

Na razie nie wiadomo jak poważna jest kontuzja reprezentanta Polski. Wiadomo jednak, że w dalszej rywalizacji nie wystąpi.

Czy rozpoznasz, jakie tablice rejestracyjne są przypisane do danego miasta?
1/20Do miasta dopasuj tablice rejestracyjne. Na początek: Lublin
Zobacz także
  • PŚ w Zakopanem. Kamil Stoch: Trochę się męczyłem, ale nie mam powodu do obaw
  • Real Madryt najbardziej pechowym klubem na początku roku. Aż ośmiu kontuzjowanych piłkarzy
  • Bundesliga. Bayern pokonał Hoffenheim. Robert Lewandowski z golem

Najnowsze informacje