Mistrzostwa świata 2018. Polska - Litwa. Komentator TVP na widok premiera: Reprezentacja przyciąga wszystko to, co najlepsze

- Reprezentacja przyciąga wszystko to, co najlepsze - tak Maciej Iwański zareagował na widok premiera Mateusza Morawieckiego podczas meczu Polski z Litwą.

Polacy w ostatnim sparingu przed MŚ 2018 pokonali rywali aż 4:0. Iwański komentował to spotkanie na antenie TVP 1, aż w pewnym momencie realizator pokazał obecnego na trybunach Morawieckiego wraz z córką.

Tę sytuację komentator TVP skwitował w kontrowersyjny sposób: - Na trybunach także premier z rodziną. Reprezentacja przyciąga wszystko to, co najlepsze.

- Niech Pan zajmie się komentowaniem konkretnych wydarzeń na boisku - pisali użytkownicy Twittera do Iwańskiego.

Sytuacja miała miejsce w 76. minucie spotkania. Polacy wygrali po dwóch trafieniach Roberta Lewandowskiego oraz po jednym Dawida Kownackiego i Jakuba Błaszczykowskiego.

Polska pierwszy mecz na MŚ 2018 rozegra 19 czerwca z Senegalem. Kolejnymi rywalami będą Kolumbia (24 czerwca) i Japonia (28 czerwca).

Quiz wiedzy ogólnej o Mundialu
1/12Ile drużyn bierze udział w Mundialu?
Zobacz także
  • Puchar Króla. Barcelona pokonała Levante. Co z awansem?
  • Dimitrij Wołoszyn Mr. Freeze z Mołdawii! Pokonał ultramaraton w najzimniejszym miejscu na naszej planecie. Zrobił to dla chorej dziewczynki
  • Siatkówka. Przyszłość Stephane'a Antigi jest już jasna! "Umowa nie zostanie przedłużona"
Skomentuj:
Mistrzostwa świata 2018. Polska - Litwa. Komentator TVP na widok premiera: Reprezentacja przyciąga wszystko to, co najlepsze
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje