MMA. Maciej Zontek udanie powrócił! Toni Valtonen pokonany!

W piątek podczas gali FEN 21 we Wrocławiu weteran polskiego MMA Maciej Zontek (17-11) wrócił do oktagonu po dwóch latach przerwy. Jego rywalem był Toni Valtonen (27-17), fiński zawodnik, który musiał walczyć w koszulce, bo na klatce piersiowej ma wytatuowaną... swastykę.

Do ciekawego pojedynku doszło w wadze ciężkiej, gdzie 38-letni Maciej Zontek mierzył się z rok starszym Toni Valtonenem. Fin walczył w koszulce, ale to nic dziwnego, bo na ciele ma wytatuowaną swastykę i inne faszystowskie symbole.

Polscy kibice świetnie pamiętają go z klatki KSW, gdzie przed kilkoma laty wygrał z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim. Zontek nie dał Finowi większych szans i pewnie go obijał w stójce. Sędzia musiał przerwać walkę. To ważne zwycięstwo dla Zontka, bo wcześniej zanotował dwie porażki.